Jump to content

Behringer Ultramatch Pro SRC2496


stein

Preporučeni Komentari

Da ne balavim dalje koliko je veliki iskorak napred povezan na bilo koji Cd sa kojim sam ga probao, pa čak i u stock varijanti...Da li osim mene i Zena ima još potencijalno zainteresovanih za kupovinu ovog uređaja? Posle ćemo lako rešiti ko će šta da radi sa njim... Naravno, cela priča je nezanimljiva ako pričamo o klasi cene 200 i više evara. Priča je zanimljiva u klasi cene 125 evara (plus možda još malo)... Ako nas se skupi dovoljno i natrčimo na siguran i pouzdan izvor nabavke, da imamo makar jasnu količinu komada za koju bi se pregovaralo...Molim da se ne šenluči neozbiljnim laprdanjima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 90
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ne trčite pred rudu. Rekoh li ja da ću proveriti ima li kod nas u ponedeljak ili ne ? Tražite po inozemstvu tek kad se uverite da nema kod nas. Usput mi je svakako na povratku kući. Možda imaju brdo toga . Odavde će biti možda još dvoje koji bi uzeli SRC i to je to (moj utisak gledajući aktivnost teme). Neće sada njih 10 potrčati po radnjama ne bi li se opskrbili DAC-om 24/96... Polako ljudi :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam zainteresovan za kupovinu tj. nabavku jednog komata Behringer SRC2496 i to po ceni od 125eur + nesto preko (max10eurica) pa me dakle racunajte u toj eventualnoj grupnoj nabavci. Videcu sutra sta kaze Artista oko ovog DACa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steinika se cuo sa Artistomtrenutno nema na lageru SRC ;krajem nedelje ce se znati da li se mogu nabaviti i - ako je to slucaj - na kolicinu od nekih 8-10kom cena bi bila i (znacajno) niza od 125 koliko je na njihovom (neazurnom ) sajtu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo mene opet interneta :)Dodao bih da je dotični iz Artista bio ne samo ljubazan, već i pokazao razumevanje i interes da nam se izađe u susret, to znači dobavljanje informacija na temu o mogućnostima da se nabavi, što sa drugih lagera, što direktno od proizvođača, što iz distributivne mreže Behringera.Dakle, rekao bih da se strpljenje može isplatiti samo ako se mi uspemo organizovati. Naravno, stoji i mogućnost da pošto je proizvod "discontinued" da bude ni jedan, dva ili pet. Prednost u kupovini u slučaju većeg broja prijavljenih od broja dostupnih komada imaju oni koji su se pre zabeležili. Dakle, prvo ja (pa opet ja) i onda Coolmih... Još neko? :tumbleweed:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo mene opet interneta :)Dodao bih da je dotični iz Artista bio ne samo ljubazan, već i pokazao razumevanje i interes da nam se izađe u susret, to znači dobavljanje informacija na temu o mogućnostima da se nabavi, što sa drugih lagera, što direktno od proizvođača, što iz distributivne mreže Behringera.Dakle, rekao bih da se strpljenje može isplatiti samo ako se mi uspemo organizovati. Naravno, stoji i mogućnost da pošto je proizvod "discontinued" da bude ni jedan, dva ili pet. Prednost u kupovini u slučaju većeg broja prijavljenih od broja dostupnih komada imaju oni koji su se pre zabeležili. Dakle, prvo ja (pa opet ja) i onda Coolmih... Još neko? :tumbleweed:

I ja zvao danas Artista i dobio isti odgovor. Sto se mene tice - dakle stojim u redu na poziciji br.2 u eventualnom group buy i ako bude cak niza cena jos bolje ali i da bude ova (ccc 125 eur) i to je sasvim prihvatljivo. :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta tvoju svalerku briga ako ja imam ljubavnicu?:rolleyes:

Teo sam nešto, ali uvrediću te, a to već nije lepo. Inače, u toj kombinaciji sledi: Čekaj, čekaj dok dođeš kući...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Teo sam nešto, ali uvrediću te, a to već nije lepo. Inače, u toj kombinaciji sledi: Čekaj, čekaj dok dođeš kući...

Sad kad si ovo napisao, ne treba više ništa ni da pišeš. Sve je jasno :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...