Jump to content

Jednostavan simetrični ispravljač za male ali osetljive potrošače


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 59
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Eto vidis, ipak se desavaju takve nezgodacije. A sta da radi onaj ko nema osciloskop?I ovi chipovi sa kojima sam imao problema kupljeni su u regularnim radnjama, imali su Thomson i National logo na sebi (koji se ne skida acetonom) - rekao bi covek da je prava stvar, a ono ispade corak...

Jos ako mora da se da garancija na uredjaj :vava: ... samo diskretno :beach:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro što sam otvorio temu, srećom, za sada izgleda da mi neće trebati nikakav dodatni super-duper reg... :)

Nije bitno da li onome ko je pokrenuo temu stvarno treba pomoc ili je samo dao 'zadatak' drugima, sigurno je mnogo onih koji ce u odgovorima naci nesto korisno.Pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije bitno da li onome ko je pokrenuo temu stvarno treba pomoc ili je samo dao 'zadatak' drugima, sigurno je mnogo onih koji ce u odgovorima naci nesto korisno.Pozdrav

Ja zato uglavnom i pokrećem teme koje pokrećem... Ili da zadovoljim svoju sujetu i taštinu, ili da steknem i podelim sa drugima neko saznanje koje nam do tada nije bilo tako jasno :) Kada me nešto jako zanima, a samo mene i ne mislim da je i drugima bogznakoliko zanimljivo, onda lepo mobilni u ruke pa jal' Sipija, jal' Zena... pa dok ne budu spremni za audiciju u drugom delu Kameronovog filma... Lepi, plavi...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam koristio LM3xx reg ali samo kao regulatore fiksnog napona nisam se zanosio da ce izfiltrirati vfi to sa prigusnicama ispred (a pozeljno je i iza rega.posle tog stepena koristim tranzistorki regulator,a na kreju shunt regulator.mislim da samo jedan stepen reg sa LMovima u pristojnim napajanjima nema sta da trazi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo EB-802 malo drugačije.http://www.coolcircuit.com/project/reg15/index.htmli evo još jedno razmišljanje u pravcu prvobitne idejehttp://www.pinkfishmedia.net/forum/showthread.php?t=36174

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...