Jump to content

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema


revox

Preporučeni Komentari

Bivshi vlasnik ozbiljnih stakala i entry level Canona (d400) poshto mi je to ukradeno pazaren D80 i Sigma 28-70mm 2.8/f Relativno mutnjikavo na tih 2.8 ali zaista vredi posle 4..Za sada mi ne pada na pamet da uzimam nishta sem FF dok ovo chudo radi, a kako ga rabim radicje josh dugo..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bivshi vlasnik ozbiljnih stakala i entry level Canona (d400) poshto mi je to ukradeno pazaren D80 i Sigma 28-70mm 2.8/f Relativno mutnjikavo na tih 2.8 ali zaista vredi posle 4..Za sada mi ne pada na pamet da uzimam nishta sem FF dok ovo chudo radi, a kako ga rabim radicje josh dugo..

Šteta canona a još više stakala.Meni sigma 18-200 F3.5-6.3 DC radi više nego dobro na d400 stim što brljavi na krajnjem zumu.A FF je zapela starija ćerka da se nabavi jer joj treba na FLU ali boli glava od cijene od 1,5 do 2 tisuće evrića.Pa tek onda stakla da se tijelo isprati.Ludilo!Pričekaćemo malo da cijena padne.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Strasno je u smislu da se odusevis. Gomila planinskih vrhova sa snegom na sebi koji strce jedan pored drugog. A sve naguzvano od vrhova. Nateracemo Revox-a da ode jedno popodne da fotografise. Ujutro ne moze jer mu sunce ide direktno u objektiv u popodne je sunce slabije i nebo plavlje. Tonovi dobijaju topliju notu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da nisi slučajno uslikao onaj svetionik sa početka teme,ali sa uključenim farom,

Ima far. To je glavni ulazni svetionik na ulasku u luku Bar.Biće fotka kad odem dolje.

Nateracemo Revox-a da ode jedno popodne da fotografise.

To teško.Durmitor je ludilo od planine. U sred ljeta se spušte ovakvi oblaci i sastave gromovi da te frka ufati e se nemaš đe sakrit.Mada idem put sjevera sredinom oktobra pa ću vam dočarat kao izgleda Durmitor u to doba.Samo me strah da ne zatrpamo forum pa da me banuju. :clapping:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kad je fotografija u pitanju evo dva interesantna linkaPredrag Vuckovic http://www.extreme-photographer.com/index.html Dragoljub Zamurovic http://www.serbia-photo.com/fotografije_en.php# Bio sam juce na Kalemegdanu i gledao Zamuviceve fotografije stampane na velikim plakatima. Ukratko: nisam pregledao do kraja iako su fotke jako interesantna ali je Epson tako naprzio boje da sam se vrlo brzo umorio. Kao kad slusate muziku sa dignutim tonskim kontrolama do kraja, na startu interesantno a posle razocarenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...