Jump to content

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema


revox

Preporučeni Komentari

Nije ni to: ovi đetić što je sa onijema ribetinama je gay.

:rofl:...Ono što je meni upalo u oči je to da je ovo fotka iz osamdesetih, snimljena na dalmatinskom primorju, u vreme kada mi nije trebala putna isprava da tamo letujem... nabrekle bradavice, žbunje/šumarci i zmije su samo kolateralna šteta...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma daa, to je snimano u komunističkoj SFRJ tamnici. U vreme kada se toples na evropskim plažama kažnjavao streljanjem, a kod nas bio zapažen, ali bez posledica. Baš su bile lukave te komunjare, navukli nas na zapadnu muziku i literaturu sa istoka, italijanske filmove i domaće (a odlično) pozorište, samo da bi ostali što duže na vlasti. Ali, prevarili su se! Šta će nama Hvarske sise u toplesu, makedonska vina (ili Hercegovačka, meni mindeđ), Slovenačka gobova supa (i Fruktal naravno), Bosanski Lonac i Zagorske Štrukle, kada imamo naš originalni prebranac (prazan)! I 'oćemo da budemo cool robovi u kapitalizmu.

Eto tako :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bovansko jezero u sutonu.

(Canon PowerShot A1100IS, škljocnuto iz reke)

Postavljena slika

jesu li sredili malo oko jezera kad sam bio ranije

samo je bilo 2-3 natstresnice kao suncobran, sunce da nas utepa...

mozda svratim malo do banje ove godine da se naspavam ko covek

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije se ništa promenilo poslednjih nekoliko godina, poslednja akcija je bila parcijalno zaravnavanje kosine od obale da bi mogle kamp prikolice da se postave.Hladovina će se pojaviti tek kad naraste drveće koje je zasadila prošlog leta neka NVO na delu obale koji su proglasili za njihov kamp.Pojavilo se par bifea i jedan dragstor uz asvalt i to je sve.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

Zato tebe nema...Jesi radio nesto, ili samo uzivas na Dunavu? ;)

Uzivancija, puna. Dunav i Tamish post-9-0-64802800-1345531876_thumb.gif post-9-0-52705400-1345531088_thumb.gif Savu sam maaalo zapostavio a prelepa je ovih dana.

Ionako je u stanu tol'ko toplo da ne smem da ukljucujem sistem, bojim se izazvacu opstu opasnos' od pozara :D

Evo jos jedne fotkice

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Tačno. Imam SX50 HS koji je cenovno skoro u klasi EOS 1100D ali se primeti razlika u kvalitetu slika. Ne ovih "za fejsbuk" slika, nego onih koje treba da budu kako treba da budu...

na primer 600D ima tek malo veći senzor od 1100D, APS-C 22.3x14.9mm (600D) naspram APS-C 22.2x14.7mm (1100D) a SX50 samo 1/2.3" 6.2x4.6mm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

canon eos 1200d ili nikon d3200?

čitao sam dosta testova ali i dalje ne mogu da se odlučim. nikon je po svim parametrima bolji ali i skuplji.

da li ići na second hand? koliki je rizik? ima na kp nekoliko, ali ne znam...

napominjem da nikad nisam imao dslr aparat

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne posedujem dslr ali ako planiraš malo ozbiljnije baci pogled i šta poseduju drugari. Npr. meni Nikon ne dolazi u obzir, sem što sam Canon-džija, i jerbo u krugu drugara/poznanika cirkuliše samo Canon pa mogu da zajmim objektive :)

 

Što se mene tiče jurio bih polovnjak a da nije mnogo prešao, tj. dok sam hteo da imam dslr. Kad kažu u oglasu da je aparat malo slika ispucao a daju uz njega dodatni battery grip tražiti dalje, dosta je taj svadbi video...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...