Jump to content

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema


revox

Preporučeni Komentari

Ne znam, ali ovo mi izgleda (Revoxov shot) kao da je izneo zvučničke kablove da se osuše posle pranja :)@Miko: Zen od prošle godine ima isti aparatus kao moj, jedino se njegov zove više američki... "Rebel T3" :) - inače, mogu i ja da šoram 12MP slike po forumu... :)@Sipi: odlično, rekao bih kobac, mada... mali sokolovi izuzetno liče ovome...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zato tebe nema sa projektom gramofona :wink2:još kad počne igra sa canonovim staklima biće da prodaješ audio premu iz kuće :sleep2:

Mislim da nema potrebe da se dodatno igram... Imam 18-55mm koji sam kupio sa telom, uz to i makro+Ultra wide angle x0.45 i jedan 100-300mm. Kad na to dodam par filtera (UV, CPL, ND2, FLD) i stativ koji imam od ranije, skroz sam obezbeđen... :character59:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam, ali ovo mi izgleda (Revoxov shot) kao da je izneo zvučničke kablove da se osuše posle pranja :)

I ja sam to pomislio. Gledam, pa reko' - vidi kako su lepo usmereni, valjda ih nije cedio... :lol:

@Sipi: odlično, rekao bih kobac, mada... mali sokolovi izuzetno liče ovome...

Ne znam, mnogo mi je veliki za sokolcica, zapremine je kao grejpfrut a jos je pun paperja, bash je mlado... Inace, slikano mobilnim (soni erikson).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da nema potrebe da se dodatno igram... Imam 18-55mm koji sam kupio sa telom, uz to i makro+Ultra wide angle x0.45 i jedan 100-300mm. Kad na to dodam par filtera (UV, CPL, ND2, FLD) i stativ koji imam od ranije, skroz sam obezbeđen... :character59:

taj 18-55 daš đetetu da se igra (i čuvaj ga kad budeš mijenjao tijelo), te makro+ultra adapter prodaj dok možeš,a 100-300 bem ga ne znam što će ti, ja moj nisam stavio boga pitaj kadnabaviš jedan 50mm i jedan dobar zoom i tek vidiš kolko ti je dobar aparat
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ponešto od pre nekih nedelju dana... :)post-13-0-81154200-1340735232_thumb.jpgpost-13-0-95883200-1340735257_thumb.jpgedit: sad vidim da bez obzira na veličinu slike, forum ograniči sliku na 1200 pix po širini. A baš sam 'teo da vam uvalim jednu na 4700+ pixela :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...