Jump to content

Fotografija, foto aparati i dodatna oprema


revox

Preporučeni Komentari

Dobro bre ljudi, ima li neko neki "normalan" aparat za obicne smrtnike  :) .

А који су необични смртници :):) Ма шалим се, нађеш неки до 10000 РСД .Лично имам Бенк платио сам са све картицом 9200 РСД.Све слике које сам до сад качио урађене су са њим.Мени је добар за тај новац обичних смртника!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Pogledao sam taj prvi link i moram da priznam da ne razumem tu njegovu umetnost. Nekad su u umetnosti postojala pravila: zlatni presek, kompozicija, svetlo... a ovo sto vidim je kao fotka za licnu kartu.

To je vise dokumentarni tip fotografije. Procitaj i tekstove. Meni je zastrasujuce ali ne i nepoznato.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo da se pohvalimpazarih 2 komada Minolta dynax SLR analogni aparatjedan dynax 505 si drugi dynax 505si super oba sa af objektivom minolta 28-80 + zonerice + filteriuz to dobio objektiv af 75-300 i torbu.Da se malo vratim na anlognU fotografiju pošto od digitalne ne osta nijedna fotka.sve završi na HDDFotke slijede kad se urade filmovievo o čemu se radipost-38-125887904793_thumb.jpg post-38-125887905506_thumb.jpg post-38-125887906696_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Evo i ja da se upishem, sticajem okolnosti sam nesto malo putovao po belom svetu, pa je bilo glupo da ne uzmem neki aparatic da slikam sve to. Dakle EOS 450D i Sigma 17-70 i 50mm 1.8 ... evo nekih fotkica:http://www.balkanphotocontest.com/index.php?menu=5&usrID=103743 :coffee:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 years later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...