Jump to content
Mikorist

Kafanica . . .

Recommended Posts

43 minutes ago, Zen Mod said:

konstrukciji koju pokusavas da nam proturis protivurece osnovne postavke .......  ko bi pri zdravoj pameti u bilo kojoj misaonoj konstrukciji , potom ovaplocenoj u meta-izickom univerzumu kao konstrukt - postavio mene za Administratora ......

mada , pitam se , ako smo mi ovo u Mikumovom umu (skraceno -samom Mikumu) ...... sta je njemu trebalo da zamisli isto ?

:rofl:

ako je pretpostavka da Mikum postoji, tada je osnovana sumnja u tvoje administratorsko nameštenje, međutim ako se zna (nije potrebno dokazivati) da ja sve ovo, pa i vas sanjam (uključujući i Matrix), jasno je da je irelevantno tražiti logiku u delićima mog sna, uzimajući u obzir da me često pohode noćne more :D

praznio elek. preko otpora i mala varnica ,upali se onaj papir od onog nesretnog el.sto je puko pa se zalepio po sasiji i elementima.nisam mogao da ga svuda pokupim.sedim,razmisljam,kad ono plamen iz sasije pojacala,sunce ti poljubim.dal' da zovem vatrogasce.sam sam ga ugasio.ko 5 oktobra.diverzija braco..odo da natocim par litara belog,smudjarak u tiganj i ..

grozdje smederevka,prava,nije klon,ona sa crnim tackicama,kad je zrela providno puce.mesec dana pred branje zadnje prskanje sa bordonskom corbom.prvo izmuljam pa na presu.sok na vrenje,selekcionisani kvasci.presecem ga tako da vino bude slatko ali da ima kiselu zicu u pozadini.imam jos oko 100 lit. i posle prelazim na roze.

1 hour ago, dunavko said:

grozdje smederevka,prava,nije klon, . . .

Hvala na odgovoru.

Ako nije problem, još par pitanja :

- da li se to belo meša sa izvorskom vodom, sodom ili mineralnom (kojom, msm brend) vodom ?

- koja bi bila optimalna temperatura te smederevke za konzumiranje ?

A da, nekom drugom prilikom imam i par pitanja vezanih za smuđerka. 

konstrukciji koju pokusavas da nam proturis protivurece osnovne postavke .......  ko bi pri zdravoj pameti u bilo kojoj misaonoj konstrukciji , potom ovaplocenoj u meta-izickom univerzumu kao konstrukt - postavio mene za Administratora ......

mada , pitam se , ako smo mi ovo u Mikumovom umu (skraceno -samom Mikumu) ...... sta je njemu trebalo da zamisli isto ?

.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.