Jump to content
Mikorist

Kafanica . . .

Recommended Posts

tako je i onaj ,kako se zove,martin luter king,crnac amerikanac ,sanjao, pa ga koknuli.sanjaj brate audiofilu ovako nesto:jedna pentoda ,druga,treca....OTL levi kanal,pa opet..to moze da te drmne samo relativno niski napon a ne ko ja gm70 1100v pa nesmem ni da sanjam..

9 minutes ago, dunavko said:

tako je i onaj ,kako se zove,martin luter king,crnac amerikanac ,sanjao, pa ga koknuli.sanjaj brate audiofilu ovako nesto:jedna pentoda ,druga,treca....OTL levi kanal,pa opet..to moze da te drmne samo relativno niski napon a ne ko ja gm70 1100v pa nesmem ni da sanjam..

priznajem triodni SE ali tek sa 2,5KV anodnog napona pa na gore , tu situacija po zivu okolinu postaje zaista ozbiljna . :)

svakako da ima razlike i kod kontrakcije misica tako da je slika kod post mortem drugacija.zato se i vezuje donja vilica.kod audiofila -cevasa,to je visa kategorija,koji drzi do sebe to vezivanje OBAVEZNO za posrebrenom licnastom zicom,boje po izboru,koju slucajno prodaje pisac ovih redova.daje specijalni popust za tuznu priliku.i za udovice ima specijalni program.evo koristim priliku da pozovem jos cevasa,na primer sax-a da oformimo hor za takve prilike.za g.vladd nisam siguran kakve su mu vokalne mogucnosti ali ako peva ko sto pise on je odma promovisan u horovodju..gazdu sajta ne diramo ,on je ,verovatno u konsternaciji,pa ma sta to znacilo..

21 hours ago, Mikorist said:

50177609_10218331893197290_6312369338225524736_n.jpg

da, spremno je 1000 autobusa iz cele srbije

planirano je parkiranje kod i oko sava centra pa odande pešaka, a sve snimaju dronovi da se pokaže đilasu sila

ali dobro, čuveni slobin kontramiting je bio početak kraja

tja,mogli bi setaci i ostali NATO-vci da organizuju kontra miting da se vidi ko je ko...samo mala razlika izmedju ove dve grupacije,ovi putinovi mora da daju 1500 din iz svoje sirotinje a ovi NATO-atriote,uobicajeno dobijaju kako ko, u dolarima a neko u eurima,pa jos ako si u nekoj visoko kotiranoj nevladinoj neznam cijoj organizaciji tu ima i neke nule iza cifre....

15 hours ago, dunavko said:

tja,mogli bi setaci i ostali NATO-vci da organizuju kontra miting da se vidi ko je ko...samo mala razlika izmedju ove dve grupacije,ovi putinovi mora da daju 1500 din iz svoje sirotinje a ovi NATO-atriote,uobicajeno dobijaju kako ko, u dolarima a neko u eurima,pa jos ako si u nekoj visoko kotiranoj nevladinoj neznam cijoj organizaciji tu ima i neke nule iza cifre....

A ja sam u prvom razredu O.Š mahao Indiri Gandi i Titu gratis i to sa dvije zastavice . jedna Indija i druga Yuga , a peške smo ko klinci išli  4- 5 km do ceste di su prolazili , ni njima nije bilo lako ? morali su "grančice" non stop držati u zraku i kesiti - smijati  levo i desno , , Al '''' Učiteljice nisu imale "živčani  prolijev " jer kad je nešto rekla to je bila zapovijed , a ne kaj ova priča !. Al da ne pamutujlem dalje ? ! ;)

A ja sam u prvom razredu O.Š mahao Indiri Gandi i Titu gratis i to sa dvije zastavice . jedna Indija i druga Yuga , a peške smo ko klinci išli  4- 5 km do ceste di su prolazili , ni njima nije bilo lako ? morali su "grančice" non stop držati u zraku i kesiti - smijati  levo i desno , , Al '''' 

Ja sam, pošto smo u BG, imali mnogo više prilika da sačekujemo Predsenikove goste, radio isto ni sam neznam koliko puta.
Sada posto je sve to istorija, reći ću i na veliko moje zadovoljstvo (blizimo se onoj magičnoj brojci od 50 godina te smatram da imam dovoljnu distancu za korektan zaključak).
Naravno to se odnosi samo na mene, moj milje u kome sam živeo i sve sa čime sam kasnije mogao da poredim ono i ovo.