Jump to content
Mikorist

Kafanica . . .

Recommended Posts

38 minutes ago, Miloš 1210 said:

Ahahaha naziv teme je zaista odlično izabran - kao i u svakoj birtiji na kraju sela tu je i lokalni đilkoš, nalakćen na šank pored ulaza 24/7, renesansno obrazovan, zna istinu o svemu, jedini način da se spaseš smarača je da pobegneš kroz prozor ili da mu povlađuješ dok te ne pusti :)

Umesto Kafanica "Kod srećnog švajsera" treba da piše Kafanica "Kod usviranog švajsera".

1 hour ago, vladd said:

Ne vidim ja neki problem sto je prihvatila nesto od "ovih",

ma i to je legitimno, ali način kojim je argumentovala: prvo - "to je Brnabićkin Savet, nema veze sa Vladom", a potom vađenje tipa "ko ste bre vi da me pitate za motive", vređa elementarnu inteligenciju, a to od nje nisam očekivao.. stvar je u tome da sam se nadao da na ovim prostorima postoje barem naznake "Moralnih Vertikala", ali kako je primetio @Zen Mod mnogo sam naivan :)

45 minutes ago, Miloš 1210 said:

Ahahaha naziv teme je zaista odlično izabran - kao i u svakoj birtiji na kraju sela tu je i lokalni đilkoš, nalakćen na šank pored ulaza 24/7, renesansno obrazovan, zna istinu o svemu, jedini način da se spaseš smarača je da pobegneš kroz prozor ili da mu povlađuješ dok te ne pusti :)

sve je bilo (i biće) OK, dok si komentarisao ono što sam napisao, čak ne videh da je tvoj stav bio drugačiji, problem je nastao tada kada si mi imputirao nešto što nisam napisao niti pomislio.. skaska o seoskom đilkošu je onako poprilično jadna i prizemna - ne poznaješ me, ne znaš ko sam, a i boliteuvo za to (važi i u drugom smeru), pa nemoj onda da kvalifikuješ, nemaš dovoljno elemenata za to..

Ja i dalje ne vidim problem sa nekom moralnom vertikalom. Ona je prosto takva, niti zeli da bude uzor zamisljene moralne vertikale. Inace, ako bi morali da preispitujemo moralni vertikalititet, malo bi preostalo. Plus koristi hemiju, istina prirodni proizvod, sto ju je izbacilo iz puritanske vertikale. Ne mogu da kazem domacinske, posto se domacini srecno odvaljuju od C2H5OH, pa nikom nista, zanemaruje se. :) 

Jednostavno je takva, ja kazem furiozna, neko bi rekao lajava i dzaftara, vesticurina, ali je daleko od nepismene primitive, pa ne stoji. Naravno da random osobe ne treba da joj moralisu i postavljaju zlocesta pitanja sa ruznim insinuacijama, bez dokazane moralne cvrstine, mada je ipak dala odgovor, da ne bude nejasno. Jednom je dovoljno, bukvalisti bi da to razmatraju u sitna crevca, mozda joj logika oslabi za 100 godina propitivanja i zamajavanja sa trolovima.

Sto joj pokazuje cvrstinu karaktera(sto menja dimenziju koriscenja hemije, nije zbog slabasnosti, da bezi od stvarnosti), posvecenost furioznosti..sto je meni jaaako dopadljivo :) 

beznačajna **********

edited by ZM

vidi , i da BS dodje ovde i kaze da je crni beznacajna konjina , i njoj bih editovao post

Kelerka. Hmmmmm . . .  obrisala FB pre 2 dana, pa ga juce vratila. ;)

Kako je raspolozena, kako joj dune. Atm je aktivna (jopet). 

Dozvala je ( a mozda i nije . . .  sami dosli, osetili . . . ) njene minion-e da je brane i prave guzvu.

Zaista jedna kranje kontroverzna zena. 

Jbt dodjes u  kafanu, a ne baratas sa kafanskim temama.:P

P.S.

Zalepiti nekom takvom, kao sto je BS, etiketu beznacajnosti...oooo, pa za to treba biti mloogo znacajan, na planetarnom nivou, pa i tada je poprilicno diskutabilno...

Uzgred, vesticica je mnogo vise uradila za Srbiju, svojim mocnim i prodornim "odgovorom" na formiranu propagandu, nego svi politicari zajedno, ikada...pa mi nesto otvara pitanje tzv patriotizma...sa specificnog aspekta.

1 hour ago, crni. said:

beznačajna **********

edited by ZM

vidi , i da BS dodje ovde i kaze da je crni beznacajna konjina , i njoj bih editovao post

samo ti sinko radi svoj posao:buehehe: