Jump to content
Mikorist

Kafanica "Kod srećnog švajsera"

Recommended Posts

Cojstvo i junastvo. Ozbiljne ljudske osobine.

Naocito je snazno herojstvo pobediti zlo u sebi.

A to se ne moze se traziti bas od svakoga. Masovnije su prizemne emocije, i primitivni dert.

Mislim da Grau na cojstvo apeluje. :) 

p.s.

Ja uvek volim da pitam pozivare na 41.-u, sta misle o golfu 2 :D 

ma ja samo pisem o ociglednom, da su hrvati 1941 isli da pozdrave nemacku vojsku a 2018 modrica i skvadru. sad, ne mogu da ojacam tudji mozdani kapacitet ako se ovo ne kapira. 

doduse ja sam ocekivao da ce proslaviti uz dianu krall, matiju dedica i andreasa vollenweidera, al jbga....:heat:

aj sad cool

svak je reko sta ima , svi se slazu da to nema veze sa blackcoffee

idemo dalje

ono , volim i ja da opletem po drugima (sa pravom, ne) al' mi nekako najgorce kad pogledam ditto oko sebe

Izuzetan jubilej 500 strana kafanice.

Čestitke prvenstveno Zen Mod za pravovremene i izuzetno odmerene intervencije u trenucima kada diskusija pocinje da dobija neželjene obrise.

Gotovo bez banovanja i lock-a teme voditi ovaj brod sa ovoliko razlicitih i komplikovanih karaktera (počevši od mene) je prava umetnost.

Još jednom sve ČESTITKE MAJSTORE!

18 hours ago, Beli said:

Biće da onda ni ja ne vidim dobro, jer ne videh gde je to @grau u svom postu :

pomenuo ''dotičnog pevača'', kao ni izneo svoje mišljenje o ''njemu'': :)

@Srecko Imamo i mi i previše takvih (ne samo) ''pevača'', nema potrebe da sad još i sa njihovima lupamo glavu i da brinemo njihovu brigu.;)

Hm ovo što ći napisati nemojte shatiti kao politiku prošlosti neg kao činjenično stanje ? Ovaj pjevač  koda je Voldemort il kak se več zove ( ime mu se nesmije izgovorit) , je na neakvoj seoskoj priredbi odpjevao pjesmu koju je odpjevao . I odma je stigmatiziran . Naravno da nisam njegov fan , ali  njegov , nazovimo ga legalan opus je isključivo tzv domoljubni ? Nema tu u tim "lirikama " mržnje prema nikome . Više je u  Hrvatskoj  himni - " NIT TI DUNAV silu gubi ? . A ko ju je napisao ? . A ? vaš  precednik ? Legalno izabran je po Hrvatskoj isto tako po ,seoskim  zabavama ? :huh: pričao priče ? . I naravno da jer to ima odmak ? kao da ovo nema ?  vremenski ?  ;). Ajmo spustit loptu ? . !!!!!Ovo se zovu insert vijesti ! :)

8 minutes ago, black coffe said:

Hm ovo što ći napisati nemojte shatiti kao politiku prošlosti neg kao činjenično stanje ? Ovaj pjevač  koda je Voldemort il kak se več zove ( ime mu se nesmije izgovorit) , je na neakvoj seoskoj priredbi odpjevao pjesmu koju je odpjevao . I odma je stigmatiziran . Naravno da nisam njegov fan , ali  njegov , nazovimo ga legalan opus je isključivo tzv domoljubni ? Nema tu u tim "lirikama " mržnje prema nikome . Više je u  Hrvatskoj  himni - " NIT TI DUNAV silu gubi ? . A ko ju je napisao ? . A ? vaš  precednik ? Legalno izabran je po Hrvatskoj isto tako po ,seoskim  zabavama ? :huh: pričao priče ? . I naravno da jer to ima odmak ? kao da ovo nema ?  vremenski ?  ;). Ajmo spustit loptu ? . !!!!!Ovo se zovu insert vijesti ! :)

Ne volimo mi ni jednog ni drugog, opusti se.:D Ne volimo ni ostale, ma nikog bre ne volimo, mi samo muziku slušamo.