Jump to content
Mikorist

Get everything down on pen and paper

Recommended Posts

23 hours ago, crni. said:

da li je baš ova karta verodostojna ne znam, ali ponuda zapadnih sila je postojala, jer se želelo ugoditi bugarskoj

razumljivo je pašićevo odbijanje jer je srbija 2 godine ranije krvarila za teritoriju južne srbije, ali mislim da je i to bilo bolje nago kasnija jugoslavija

u stvari, najbolje bi bilo da kralj nije bio opsednut idejom južnih slovena i da smo bolje iskoristili poziciju zemlje pobednice...siguran sam da bi svima na balkanu bilo bolje, a naročito srbima koji su najviše nastradali i izgubili

Ma ko je izgubio il dobio je u ovoj sitaciji je žalosno pričat ? Izgubile su OSOBE na obo 3 strane , a politička vladajuča klika se u ovih cc 25 godina "habački" natovarila koje kakvim privatizacijama ? i inim varijacijama na temu . I ovak bumo završili u EU zajedno , pa sve opet  Jovo nanovo ? . Pa hebo ga zec koji kola vuče nije bio blesav onaj ko je rekel ko je jamio je jamio ? . Tako je Gordi :) riješio čvor ? . Neke sivari ipak treba lomit preko koljena ?  Nisam radikalna osoba , al ide mi na pimpu limpu samopromocija i podrška sa strane u smislu samopromocije  sa bilo koje strane !!!!

Dafuuuuuuccckkkkkkk

Pa ovo je sve jezivije svaki dan >>>>>>>>>>>