Jump to content
Mikorist

Get everything down on pen and paper

Recommended Posts

U slučaju Nestlea ne bi bila državna voda već privatna, i ona što pada sa neba, i u zemlji, i ona u rekama i jezerima. Mislim da se nikom nebi svidela cena takve vode.

U Boliviji su ljudi kopali tajne bunare u prašumi, maskirali su ih od Bechtelovih plaćenika. Kazne za vodokradice su bile žestoke.

Šta je sledeće? Vazduh?

Ne bi me čudilo. Šist vazduh se prodaje u bocama pa na crevce i masku diši. Sirotinja će onaj zagadjeni. Ko scenario za futuristički film

ON: Ko me to napada? Rada Trajković koja predstavlja 0,0001 odsto Srba na Kosovu i Metohiji. Takvi mnogo vole neke strane kancelarije, ali džaba kada ih narod ne voli.

ONA: jako poštujem izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, s obzirom na njegovu poziciju i mogućnosti da sazna koju podršku u narodu imam ja, i da ona iznosi 0,0001 odsto. Na žalost, realnost je da od takve podrške do Aleje velikana na Novom groblju je mali put

Očigledno je da osnivanje ovakvog jednog portala nema svoju ekonomsku pozadinu. Globalisti žele da dopru u svaki svetksi kutak, da svakom isperu mozak njihovom propagandom. Pa makar bilo i za tričavih par miliona srba.

Vele  ekonomisti da je više "puno mišjih ugriza " nego jedan prosječni ljudski zalogaj ! . Što će reći da treba uzimat na "sitno " velikoj masi ljudi ? - dugoročno ? je isplativije . AL POMOĆI NEMA ! :(. To je BORBA za opstanak za neke , a zarada za druge. Nije to nikakva teorija zavjere , nego realnost . Još mi na "zapadnom Balkanu " dobro prolazimo u odnodsu na  zemlje 3 svijeta ? Samo su resursi u pitanju al dobro i geopolitički položaj .    .......  LITRA vode je pola cijene litre nafte ?  Naravno nemamo sam mi vodu . al ?