Jump to content

Muzika na maternjem...


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 274
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

a ovo je:

http://www.youtube.com/watch?v=YFgtfK6NMJ8

ili ovaj folk-rok spektakl :) :

Ne viđe nigdje (doduše nisam ni pažljivo tražio-treba priznati) cd izdanja Atomskog skloništa kao ni ova koncertna izdanja poput recimo ovog od točka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hqshare.net se ne odazivahqshare.org ne postojihqshare.com je na prodajuKoji je taj koji pominjes ?

da, hqshare.net se ponovo ne odaziva:(ne znam zasto, ali je tako nekoliko meseci...nestane pa se pojavipo datumima postovanja drugih clanova vidim da njima radi normalno, ali izgleda da sa srbijom nesto nije u redunista, kad se pojavi imate tu od mene zanimljivih naslova, sve licna kolekcija, jedino su omoti sa neta jer nemam skener
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

Sinoćke, kafana "Mamurno magare" u Velikom Bečkereku, koncert benda "Hurricane brothers".

Trojka, violina, gitara i mlad bubnjolog sa velikom kilometražom i impresivnom biografijom. Grinderman na banaćanski način. 

 

Meni zaleglo samo tako...  :wild:

 

http://www.myspace.com/hurricanebros

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

skinuo li neko (sa Okilinih linkova ) - DRAGO MLINAREC - Kolekcija (8 CD BOX) (EAC,log,cue,flac,scans).part05  ?

 

imam ostale parts ....... a server blokirao skid (quota!)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma samo taj file mi ne da - kaze da je user (postavljac file-ova) prekoracio kvotu free downloada za file

 

ako se dobro izrazih :rofl:

 

......does not support unlimited downloads of split archives and the limit for this file has been reached

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...