Jump to content

Xono - Pass - Nagard


zbotic

Preporučeni Komentari

Више није "аух", прелазимо на виши степен. Сада је "куку леле". Па од толиког алуминијума је могло да се направи омање авионче или милион конзерви за пиво.Не знам шта је лепше - кутија или (Х)оно у њој.:clap:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 235
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

jaki ste mi vi DIY-eri, obesili ste jezik na preamp koji ne radi. jel ko video trafo na tom preampu? Mozda je to Gidjga u nekom 3d programu nacrtao kao Stein pa postavio da se hvali. :idea:

:rofl:Ipak, "for the record", Stein jeste na kraju sklopio funkcionalan uređaj... Ne sumnjam da će i gidjga to učiniti... jednom... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jaki ste mi vi DIY-eri, obesili ste jezik na preamp koji ne radi. jel ko video trafo na tom preampu? ...

Нормално да нема трафоа, чека се специјални са трафо лимовима дебелим бар два прста.:Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нормално да нема трафоа, чека се специјални са трафо лимовима дебелим бар два прста.:Viannen_loungelizard:

A prilazak s donje strane kutije pri montaži trafoa pomoću autodizalice...  :sarcastic_hand:Kao bivšem tenkisti, sviđa mi pristup pri izradi kutije...  :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A prilazak s donje strane kutije pri montaži trafoa pomoću autodizalice...  :sarcastic_hand:

Kao bivšem tenkisti, sviđa mi pristup pri izradi kutije...  :crazyrocker:

Postavljena slika

Za tenk-iste je, možda, ovo, bolji pristup...

Just a joke, slučajno naleteh...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Dobar dan gospodo!..upravo sam se vratio iz "Jevrope", pa bi odma' zanovetao ..dok me jos drzi red ,mir, zakon ,pravo i te tako nama manje vazne stvari...naime radi se o natpisu "Pass Laboratories" sa istim fontom i tako dalje kao kod originala..mislim da bi gidjga trebao ukloniti te slike prednje ploce da ne bi "provocirali" situaciju.(btw. lepo uradjeno). Ono sto se moglo jos uraditi je da negde pise "clone" i na prednjoj ploci kao sto je to uradjeno i na zadnjoj ploci...da neispadne "brendirani DIY"..ili staviti Pass DIY logo da bas ispadne "brendirani DIY"...Pozdrav,Dragan P.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobar dan gospodo!..upravo sam se vratio iz "Jevrope", pa bi odma' zanovetao ..dok me jos drzi red ,mir, zakon ,pravo i te tako nama manje vazne stvari...naime radi se o natpisu "Pass Laboratories" sa istim fontom i tako dalje kao kod originala..mislim da bi gidjga trebao ukloniti te slike prednje ploce da ne bi "provocirali" situaciju.(btw. lepo uradjeno). Ono sto se moglo jos uraditi je da negde pise "clone" i na prednjoj ploci kao sto je to uradjeno i na zadnjoj ploci...da neispadne "brendirani DIY"..ili staviti Pass DIY logo da bas ispadne "brendirani DIY"...Pozdrav,Dragan P.

Pozdrav Dragane i dobro došao, :sporty095_2: Milo mi je da ti se dopada moj rad .Što se tiče natpisa na prednjoj ploči takav je kakav je i nije načinjen da bi ikoga provocirao ,kao što ni do sada nisam radio.Ovaj primerak ostaje u mojoj polici , a moderatori ako smatraju za shodno da treba slike skloniti ,neka to i učine. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...