Jump to content

Xono - Pass - Nagard


zbotic

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 235
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

@ zbotic & impuls

Čestitam na izvanredno urađenim aparatima! Verujem da sviraju isto tako dobro kao što izgledaju. :clapping:

Naročito me je oduševio finiš drvenarije na Dejanovom phono-u. Podseća na neku finu doboš tortu, a ja mnogo volim doboš torte :Viannen_loungelizard:

Pošto za ovaj prvi xono već znamo da će da svira kod ninja-e u Švedskoj želeo bih da pitam Dejana kakvom sistemu je namenjeno njegovo delo i tu, pre svega, mislim na gramofon/pick-up sistem, kao i na line stage?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čestitam na izvanredno urađenim aparatima! Verujem da sviraju isto tako dobro kao što izgledaju. :clapping: Naročito me je oduševio finiš drvenarije na Dejanovom phono-u. Podseća na neku finu doboš tortu, a ja mnogo volim doboš torte :Viannen_loungelizard:

Придружујем се честиткама! Изванредно изгледају, знам да и тако звуче. :clapping:

Pošto za ovaj prvi xono već znamo da će da svira kod ninja-e u Švedskoj želeo bih da pitam Dejana kakvom sistemu je namenjeno njegovo delo i tu, pre svega, mislim na gramofon/pick-up sistem, kao i na line stage?

То и мене интересује.И још, као последица хроничне болести зависности од phono preamp-а, неколико ствари:1. Ако решите да продајете, јавите прво мени. :)2. У противом, јел може мало информација о цени и набављивости плочица, како и око BOM-а?Хвала!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda Thagard? Norman Thagard?

Koautor A75

@ Suoerfi: Hvala Igore..pricacu ti jednom kako je to leteti u svemir..hahahahah

@ Zbotic: Pozdrav Zorane :cheers:,,sjajno uradjeno..no nadam se da Ninji neces ostaviti one katastrofalne vezne kondove :hammer:

@ Nesic: poznat mi je Alexov rad...i ista "greska" kao i kod Nelson/Waynove stampe..napajanje i regulacija predaleko od aktivnog dela i jos razlicite duzine za levi i desni kanal (medju ostalom)

@ Impuls: Bravo Dejane...ti si jedan od retkih koji je odma' odradio povezivanje masa kako treba :clapping:

@ InSides: posle sedam godina sam odlucio da je dosta bilo Xono-a...znaci ovih stampi vise nema..ako te interesuje Xono preporucio bi ti stampe od Ralph Stensa: www.rstaudio.de

..i da bi ,malo, podgrejao mastu onima koji vec imaju Xono..XtrmPS (molim za sada jos bez pitanja sta,kada,kako...kada bude vreme za to javicu se..sorry):

Pozdrav,

Dragan P.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@NagardХоће ли и на новој плочици да пише Copywrite?Уз Зенов чувени Copyleft, полако добијамо робну марку по којој се познају производи из Србије.:sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..heheheh..kada smo vec kod toga: obavezno procitati desni cosak ..copywright,copywrite,copyleft..heheheh..i dalje crvena furija..postoji jos black beauty, zelena ..itd..ali neznam dali imam zivaca vise za resizeovanje i uploadovanje :frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...