Jump to content

Aparat za Kokice ?


Mikorist

Preporučeni Komentari

Zasto toliko melodican,kvalitetan,"audiofilski", Aparat za kokice kosta oko 2000 RSD ???

http://www.tehnomanija.rs/index.php?mod=catalog&op=product&product_id=2826

Clatronic aparat za kokice PM 2658

Postavljena slika

sigurno mislite da je OFF - oooo no.... ako posmatram druge forume ovo je pravo mesto :buehehe:

treba bar 20 minuta da bi poceo da svira kako treba.

Opis proizvoda

* Clatronic aparat za kokice PM 2658

* Kokice se prave strujanjem toplog vazduha bez upotrebe ulja

* Jednostavan za korišćenje

* Priprema bez ulja

* Uključi / isključi prekidač

* Posuda za mešanje sa puterom

* Napajanje: 230 V, 50 Hz

* Snaga: 900 W

* Garancija: 2 godine

* Zemlja porekla: PRC

Koja toplina zvuka i toplina srednjetonskog područja

900 W :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

A posle koliko kokica ide na prvi servis (ili na otpad, svejedno)? :busted::popcorn: A onako usput nesto sam negde citao da su neki likovi provalili da su kokice za mikrotalasnu pecnicu kancerogene, zbog nekog toksicnog dodaka. Al nema veze, sad cemo uvoziti i jaja iz Nemacke, posto ce pojeftiniti, a nama dioksin ne moze nista, sigurno smo vec stekli imunitet :house14:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod nas se guske i prasići ekstra klase hrane kukuruzom a odkako su ubili i poslednji bioskop pre koju godinu, ni kokice mi više ne prijaju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jeftin je zato sto ti treba Hiraga da bi proradioal' da nije iz Kostolcau stvari - moze i Hiraga iz Kostolca , ako nece biti koristena u Prestonici :buehehe:

I nikako ne sme da ima klirit. To je pogubno za ugodjaj. Gvojze moze ali klirit nikako pa jos graviran :) .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo kod kokica i koka, evo vica:Dolazi Mujo kod Hase, a nos mu pun perja.Haso: Jel bolan' sta ti to perje u nosu?Mujo: Smrkao sam koku! :buehehe: A svaja mi je rekla da mi je fotoaparat djubre, i u pravu je, ali o tome cu u nekoj drugoj temi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A onako usput nesto sam negde citao da su neki likovi provalili da su kokice za mikrotalasnu pecnicu kancerogene, zbog nekog toksicnog dodaka.

Ne mora da bidne  :Viannen_loungelizard:RECEPAT ZA DIY KOKICE U uTALASNOJDomaći kukuruz u vatrostalnu činiju po želji (obratiti pažnju da ima poklopac), ulje po želji, so kolko voliš + neki tweak po želji tipa aleva paprika (naravno domaća). 3-4 min na najjače i ete DIY kokice iz mikrovalne.  :popcorn:Ovi zlotvori što naplaćivaju 50 din za 50g kokica za mikrotalasnu nek se teraju... :busted:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...