Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

13 hours ago, LightMatic said:

Eh, ima li još koji "filozof" kao moj rođak i ja, mi smo pokušali napraviti karić (trokolicu) na električni pogon...

eh, ja nisam

al sam zato maltene godinu dve posle pravio Tomos Kaisar da ide 70

spoljna bobina od Bube 6V, koliko brzo je isao tako je i varnicu bacao :smesna: 

al sam se nakidao jezgra kvacila na tome ...... nije prestalo dok nije napravljeno sa celicnim centrom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 26 minuta, gluv_i_udaren reče

Što?

image.thumb.jpeg.5343ae7834f0dd5818e50c4aec07643c.jpeg


Wow! Spakirano ko u bombonjeru!
Srce mi zaigra kad vidim te custom cijevi izmedju turba i intercoolera. Znas da je radjen da ide! :D 


P.S. Pretpostavljam da je turbo. Ako se ne varam C20let je iz Calibre Turbo. Kazu da je jedan od onih neprejebivih motora koji mogu sve!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I naše je proradilo ali kad je moj ćaća (otac) vidio da sam mu uzeo nove kuglagere, motor od veš-mašine (radio je kao serviser bijele tehnike u Ei Niš servisu prije rata) i naštiklao produžni kabel, kako je on mene "isprepravljao" od batina, vjerovatno sam se radi toga i sjetio svega... Inače, ljeti kad bi bio kod tetke u Dubrovniku, imali smo turnire u spuštanju karićima, tu je bilo raznih dogodovština. Ah, lijepo djetinjstvo....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.BLIC.RS

Policijska uprava iz Hrvatske, dubrovačko-neretvanske oblasti, izdala je saoštenje o do sada nesvakidašnjoj saobračajnoj nesreći koja se dogodila juče u Pelješcu, a u kojoj su vinovnici ukupno imali 265 godina.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...