Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Jedno pitanje za tzv. "mačkare" : jel mace ili kuce biraju mesta sa negativnim zračenjem?

Kažu da mace biraju mjesta sa negativnom energijom, a psi sa pozitivnom. Zanimljivo da moji "tigrovi" vole spavati baš na mjestu u kući ispod kojeg je bunar. (duga priča o arhitektonskim rješenjima na Balkanu... :) )

Nemoj sada neko da mi kaže da maštam. Znam. Maštam. Ali ne plaćam porez na maštanje.... još :)

Loto sam uplatio do sada dva puta i to obadva puta kada je u Hr. probijan rekord za mogući JackPot i mogu reči da sam imao slične maštarije. :cheers:

. Da bi bilo uživanja u positive energy, mora postojati i negative. Pomirimo se s tim i to je to...

Potpuno točno! Nema svjetla bez mraka, niti sreće bez nesreće. Jin i jang! Sve je u nekoj ravnoteži....barem većini nas.Kada ti je dobro - nemoj se previše piriti jer će brzo proći.Kada ti je loše - nemoj očajavati jer će brzo proći.Iako je dječja pjesma jako je poučna - http://www.blog.hr/print/id/1625986179/tvoja-staza-by-ratko-zvrko.html
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo je reći da je sadržaj ove poruke degutantan.

Daj bre Sire, čoveče, kuliraj malo. Najdobronamernije moguće ti pišem.

Dobro razmisli o fotosima koje postuješ i onome o čemu pišeš. Samo se zakopavaš bez razloga.

Pivce ili u mom slučaju kupinovo vince rešavaju stvar sigurno. Chill out

Zvu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I da stavim lonac na glavu i okrenem sedam puta u jednu stranu i sedam puta u drugu :D

Vidim da si nacitan...

Inace, kao neko ko se zenio 4 puta (dve zvanicne i dve nezvanicne) mogu samo da ti kazem da je istina ona prica:

Nisu sve zene iste, ima i gorih!

I jos malo razbijanja iluzija:

Muz je ime za onog koji vas je nekada voleo.

Zena je ime za onu koja je volela drugog a udala se za vas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zena je ime za onu koja je volela drugog a udala se za vas.

ima istine, jer zene idu iz krajnosti u krajnost, recimo prvo se lozi na nekog bed boya i slicno, i kad se opece onda ode u krajnost pa trazi nekog poslusnog maminog sina, pa kad joj ovaj dosadi pukne i opet bed boya i tako u krug
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima istine, jer zene idu iz krajnosti u krajnost, recimo prvo se lozi na nekog bed boya i slicno, i kad se opece onda ode u krajnost pa trazi nekog poslusnog maminog sina, pa kad joj ovaj dosadi pukne i opet bed boya i tako u krug

Umesto zene upises muskarci, umesto boy girl, umesto sina ćerku i opet mož da važi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...