Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ma da mi je da sam blesav pa da počnem da igram loto......... pa dobijem sedmicu... Da vidiš kako bi nestalo negativne energije i tragova o istoj :DKad smo kod toga, setih se onog Engleskog para što je dobio 64 miliona evra.Sa ta 4 miliona bih zahvaljivao svima koji su me upoznali do sada :D Imam brdo njih sa nerešenim stambenim, zdravstvenim ili nekim drugim pitanjem. Nakupovao bih se ovih stanova za 70-80 hiljada i zvao ih jednog po jednog na kafu i delio vlasničke listove :)Nešto tipa, "Gde si bre Vlado ? Ne videsmo se 100 godina. Hoćeš kafu, rakiju etc.? Nego, ti ono nemaš stan ?" :)PS Nemoj sada neko da mi kaže da maštam. Znam. Maštam. Ali ne plaćam porez na maštanje.... još :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma da mi je da sam blesav pa da počnem da igram loto......... pa dobijem sedmicu... Da vidiš kako bi nestalo negativne energije i tragova o istoj :DKad smo kod toga, setih se onog Engleskog para što je dobio 64 miliona evra.Sa ta 4 miliona bih zahvaljivao svima koji su me upoznali do sada :D Imam brdo njih sa nerešenim stambenim, zdravstvenim ili nekim drugim pitanjem. Nakupovao bih se ovih stanova za 70-80 hiljada i zvao ih jednog po jednog na kafu i delio vlasničke listove :)Nešto tipa, "Gde si bre Vlado ? Ne videsmo se 100 godina. Hoćeš kafu, rakiju etc.? Nego, ti ono nemaš stan ?" :)PS Nemoj sada neko da mi kaže da maštam. Znam. Maštam. Ali ne plaćam porez na maštanje.... još :)

"Gde si bre Peđo ? Ne videsmo se 100 godina. Hoćeš kafu, rakiju etc.? Nego, ti ono nemaš stan ?"Eto i ja malo maštam... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma da mi je da sam blesav pa da počnem da igram loto......... pa dobijem sedmicu... Da vidiš kako bi nestalo negativne energije i tragova o istoj :DKad smo kod toga, setih se onog Engleskog para što je dobio 64 miliona evra.Sa ta 4 miliona bih zahvaljivao svima koji su me upoznali do sada :D Imam brdo njih sa nerešenim stambenim, zdravstvenim ili nekim drugim pitanjem. Nakupovao bih se ovih stanova za 70-80 hiljada i zvao ih jednog po jednog na kafu i delio vlasničke listove :)Nešto tipa, "Gde si bre Vlado ? Ne videsmo se 100 godina. Hoćeš kafu, rakiju etc.? Nego, ti ono nemaš stan ?" :)PS Nemoj sada neko da mi kaže da maštam. Znam. Maštam. Ali ne plaćam porez na maštanje.... još :)

I, znaš gde bi krenula negative energy, ponovo, da Ti se skuplja?Stanovi ne bi bili, nikako isti. I, počelo bi, kao i uvek: zašto je on dobio onakav stan a ja ovakav? On mu je bolji prijatelj, znao sam...šta da se radi. Da bi bilo uživanja u positive energy, mora postojati i negative. Pomirimo se s tim i to je to...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dok bi stigli da kažu da im ne valja, ja bih već odaaavno bio negde daleko :rolleyes:

"Gde si bre Peđo ? Ne videsmo se 100 godina. Hoćeš kafu, rakiju etc.? Nego, ti ono nemaš stan ?"Eto i ja malo maštam... :)

To ti kažem. šta mi je drugo ostalo :) ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj Deda je uvek govorio - Nađi sine useljivu jedinicu :oldtimer:

:msn-rofl:

Zvu i ja i nismo baš neki prijatelji, tako da se prijavljujem za taj najmanji stan. :lol:

Svi jednaki ima da budu :) Ima da dobiješ kao i svi ostali :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.blic.rs/V...-OS-Pavle-SavicJe l' i od ranije bio poznat organima...?

Pozdravljam akciju naših organa reda, a prethodno i odličan obaveštajni rad na tom slučaju. Ipak, potreban je i napor našeg pravosudnog sistema. Pod must have je pošteno, brzo i pravično suđenje.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdravljam akciju naših organa reda, a prethodno i odličan obaveštajni rad na tom slučaju. Ipak, potreban je i napor našeg pravosudnog sistema. Pod must have je pošteno, brzo i pravično suđenje.

Ма то они само мисле да су ухватили вођу чопора, вођа чопора је на безбедном месту. :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...