Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 3 časa, vladd reče

1976.thumb.jpg.596008a8c14daa8b86e5c02f0c0bbece.jpg



Je li to stvarno?
Sve to je izdano te godine i u isto vrijeme bilo na top listama???
Pa naravno da jos uvijek ima ljudi koji su zapeli u sedamdesetima i kraju sezdesetih. Da sam bar deset godina stariji i sam bih bio jedan od tih.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo je lista iz godine kad sam došao na ovaj svijet ali me to ne spriječava da slušam ama baš sve sa ove liste, isto svima toplo preporučujem, ne godinu rođenja no listu:wink2:. Meni jedino ne odgovaraju ove moderne liste što počeše nekad u 90-im pa na ovamo, čast izuzetcima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, zerowaf said:



Je li to stvarno?
Sve to je izdano te godine i u isto vrijeme bilo na top listama???
Pa naravno da jos uvijek ima ljudi koji su zapeli u sedamdesetima i kraju sezdesetih. Da sam bar deset godina stariji i sam bih bio jedan od tih.

 

Nije, bar ovo sto ja slusam, Yes, su sa albuma iz '71 i '72. A i nešto mislim da su i bitlsi bili ranije :)

Ne piše gore šta predstavlja lista, možda je omiljena lista jednog od novinara/kritičara

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovu listi je radio Rock&Roll Radio Station in Nashville...mene je privuklo secanje na hitove, i godina upisa na prvu godina faksa...

Inace su svi radili liste, sto od publike sto od prodavanosti ploca.

Na mojoj listi bi nekoliko mesta tada zauzimao Deep Purple, bez diskusije...:declare:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, vladd reče

Ovu listi je radio Rock&Roll Radio Station in Nashville...mene je privuklo secanje na hitove, i godina upisa na prvu godina faksa...

Inace su svi radili liste, sto od publike sto od prodavanosti ploca.

Na mojoj listi bi nekoliko mesta tada zauzimao Deep Purple, bez diskusije...:declare:

 




Proletjelo mi je kroz glavu nesto sto je kao Angus Young rekao za Purple, ali mi je bilo toliko maglovito da sam morao guglati da potvrdim da se dobro prsjecam, a ne da da si umisljam nesto sto nije bilo.
Ipak, nasao sam clanak o tome. :D 
 

ROCKCELEBRITIES.NET

One of the most famous and successful rock bands globally, AC/DC was founded by brothers Angus and Malcolm Young in 1973. The band has explored several subgenres such as hard and blues-rock and heavy metal but often refer to their sound as simply rock and roll. On the other hand, Led Zeppelin was formed in […]

 

 

 

 

 


EDIT: Jos jedan link na sam koncert gdje se dogodila tucnjava:

"

“Then, at the last minute, something happened … somebody said somebody threw a punch at our manager – one of Deep Purple’s tour guys. We were all bunched up in this caravan, changing. I remember we all came running out.”

The local lads were able to rely on assistance from fellow Australians: a forklift driver “dropped some equipment” on some of Deep Purple’s security staff, while singer Bon Scott merrily joined the violence. “Bon had someone in a headlock and the guy was spinning him in the air, and Bon’s shouting, ‘Don’t worry, guys, I’ve got him!’ And Bon’s spinning away!” Angus remembered."



Read More: When AC/DC Ended Up in a Fistfight With Deep Purple | https://ultimateclassicrock.com/acdc-deep-purple-fight/?utm_source=tsmclip&utm_medium=referral

 

ULTIMATECLASSICROCK.COM

AC/DC and Deep Purple ended up in a violent struggle at the Sunbury festival in Australia in 1975.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, zek said:

Kad železničar ode u penziju ...

 

rails.jpg

Nadam se da nije koristio železničke pragove za taj astal. Osim decenija istakanja sadržaja toaleta voza po njima dobro su natopljeni i nekom kancerogenom hemijom da ne trunu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...