Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

4 minutes ago, Aleks said:

Moj matori bi odlepio

Msm ima on sve to, ali se nalazi u 16 kutija na 23 različita mesta.

znam tu priču. ja imam teren na 200 km svake druge nedelje. one neparne samo na 40km.

tako da je sve u kutijama i u ludari nemam pojma gde je šta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, guja011 said:

500907_58507_54243_AIQ04iohs.JPG

al bi ovo rado posedovaooo

Moj kolega ima ovo. 200 000€ dao za sav alat. Nema šta nema.  Koliki je Vip kod Hiltija Srbija, pokazuje sledeći primer. Montirao ovde nešto i zafalila burgija. Vadi pola metra dugačak, 10 cm prečnika, betonski cilindar za uzorak. Pozvao telefonom i za dva sata došli iz Bg i doneli burgiju.

Posle svake operacije, ne radnog dana, briše svaki alat, prska wd- om i stavlja na mesto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svojevremeno pre 20 god. kad sam bio zaposlen  20 god. u jednoj uglednoj EXYU firmi, naučio sam šta znači imati, koristiti i raditi sa vrhunskom opremom, alatima i pratećim priborom, za ozbiljan rad na cnc mašini. U to vreme je to bila špic ponuda i vrh mašina koje se koriste u mašinskoj industriji a za potrebe namenske proizvodnje. Ko jednom nauči šta je dobar i kvalitetan alat, u bilo kojoj oblasti, na prvi pogled ili dodir može da proceni vrednost i značaj pravog alata.    

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nope, imam 4 komada prastarih bošica psr96 sa ebaya.

jedna od njih ima 5 metara kabla sa 2 štipaljke. mota se oko auta a za ostalo ide na 12v/55Ah .

ove tri čekaju prazna kućišta baterija pa da se prerade na litijum.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/8/2019 at 6:10 PM, vladd said:

Kada vec nije Snap-on....

 

Alat1.jpg

Alat2.jpg

Alat4.jpg

Snap on je alat koji se  koristi ? o u NASI  7 - 8 desetih  , danas neznam  . Meni je ukraden kofer  sredinom 8desetih  pa sam kupio set "Belzer" alata , koji se vremenom " rasuo" . Danas  lutam po  kojekakvim Bauhausima i biram pa se nađe i dobrih komada za razumne nofce . :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, black coffe said:

Snap on je alat koji se  koristi ? o u NASI  7 - 8 desetih  , danas neznam 

I NASA i vojska i avijacija, mislim civilna.

Sada nisu preterano u tom kvalitetu, industrija je narusena 2000-tih, kada su manageri krenuli u cost cutting i golden handshake, pa je sada sarolik kvalitet(veci asortiman uz dodatak krs komada za domacice), a po ceni je Snap-on i dalje ozbiljan, ali uz veliku konkrurenciju po kvalitetu a za nizu cenu, medju Harbor Freight alatkama.

Za neke delove obe firme daju i neogranicenu garanciju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...