Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ocete li vi malo da cutite, ne mogu da kucam nedeljni izvestaj dok pricate!post-9-126891983532_thumb.jpg :character13:

Zato ja kad dobijem sedmicu na lotou , pa da vidiš čija baba štrika najke :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ova fotografija je sa takmicenja iz juna 2004.

Takmicilo se 9 zena, koje su se imale zadatak da se totalno preobraze.

U sklopu priprema za takmicenje sve su imale tretmane, za lepotu i sve drugo po zelji (bez obzira na troskove).

Pogledajte ih pre i posle tretmana.

post-1-126900357659_thumb.jpg

Zakljucak: nema ruznih zena, samo siromasnih

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slican efekat se dobije konzumiranjem odredjene kolicine alkohola!!!Zakljucak nema ruzne zene, vec samo moze biti malo alkohola!I na kraju citat rahmetli profesora elektromagnetike Surutke:NEMA LOSE ZENE NI DOBRE ANTENE!!!

:cheers::cheers:

1.- Nijedna ne može biti tako ružna koliko ja mogu biti pijan!2.- Bog je izmislio alkohol da ružne žene ne ostanu djevice!3.- Nisam šovinista...zar ne vidite?! :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1.- Nijedna ne može biti tako ružna koliko ja mogu biti pijan!2.- Bog je izmislio alkohol da ružne žene ne ostanu djevice!3.- Nisam šovinista...zar ne vidite?! :cheers:

Jes da je ovo za temu vicevi al' dobro pasuje i ovde:Pijanac ulazi u autobus i zagleda se u jednu zenu, pridje i kaze"Jao bre sto si ruzna u pizdu materinu"Zena mu odbrusi"Gubi se bre, sta ti znas kad si mrtav pijan."Izlazi pijanac iz autobusa, kad mu sine u glavi da ga je ova zhebala, vraca se do autobusa i lupa zeni u staklo:"Pa sta ako sam pijan? Ja cu da se otreznim do sutra a ti ces i dalje da budes ruzna!"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..."Pa sta ako sam pijan? Ja cu da se otreznim do sutra a ti ces i dalje da budes ruzna!"

:cheers:To je u stvari anegdota vezana za Winstone-a Churchill-a i Elizabeth Margaret Braddock (cuvena engleska laburistkinja)...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam znao gde pa reko ovde... Isplati se znati pilates ...http://www.vestisrbija.com/uhvacen-u-preljubi-sa-dve-sestre/?id=169573Odlomak iz clanka:– siniša je delovao potpuno prijatno i nijedna od nas nije pomislila da ima devojku. Pozvao nas je u njegov stan kako bi nam pokazao određene Pilates vežbe za masažu. Atmosfera nas je malo ponela i završili smo svi troje u njegovom krevetu.Na stranu pravopis...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

– U hodnik je istrčao komšija Majski potpuno go, a za njim i njegova devojka, sa makazama za pečenje u ruci. Oborila ga je na zemlju i vikala da će da mu iseče onu stvar. Jako sam se potresla i skočio mi je pritisak jer sam srčani bolesnik ... – priča baka Milica.

... a baka se jako potresla ... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...