Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Amerikanci i obrazovanje: ( nekoliko bisera Americkih djaka na ispitima iz matematike)post-39-126652454901_thumb.jpgpost-39-126652456294_thumb.jpgpost-39-126652470333_thumb.jpgpost-39-126652471799_thumb.jpgpost-39-126652472951_thumb.jpg

Čini mi se da su Mujo i Haso dobili školske stipendije u Americi... :buehehe: Ne vidim drugo objašnjenje! :angry7:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ih, što nisam slikao šta sam sve nalazio u pismenim radovima studenata...Ovo sa skraćivanjima je "malo dete" prema onome što sam nalazio i nalazim...Poslednji od bisera:"Događaji A i B su nezavisni zato što je profesorka tako rekla, kada sam je nešto drugo pitao"(doslovan citat, kolokvijumski rad "Bolonjca" sa treće godine studija...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozemo mi da im se smejemo, al' oni su otisli na Mesec pre 40-ak godina - u ovoj zemlji je dan-danas cudo kad nesto stigne do Pozarevca :buehehe:Mozda tamo zivi 200 i kusur miliona idiota al' onih 100.000 pametnih svi drze k'o malo vode na dlanu - tako se pravi uspesna nacija, ovde svako iole bistar gleda da zbrise jer ga niko ne zarezuje ni za suvu sljivu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма то је класична видео монтажа, ко зна по којој недођији су астронаути шетали  :buehehe:.А што се тиче математике, подсећа ме на студенте ( они који нису спремни ) када у задатку виде знак за "Интеграл" па покушају да га склоне са папира спољним делом шаке   :angry7:.дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozemo mi da im se smejemo, al' oni su otisli na Mesec pre 40-ak godina - u ovoj zemlji je dan-danas cudo kad nesto stigne do Pozarevca :buehehe:Mozda tamo zivi 200 i kusur miliona idiota al' onih 100.000 pametnih svi drze k'o malo vode na dlanu - tako se pravi uspesna nacija, ovde svako iole bistar gleda da zbrise jer ga niko ne zarezuje ni za suvu sljivu...

Mislim da su sve stekli na tuđoj krvi, znoju i puno toga na tuđoj pameti. Ima zašta i kapa da im se skine ali možemo i da im se nasmijemo za neke stvari. :angry7:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da su sve stekli na tuđoj krvi, znoju i puno toga na tuđoj pameti. Ima zašta i kapa da im se skine ali možemo i da im se nasmijemo za neke stvari. :buehehe:

Eh, tudja pamet - pamet je onoga ko je privuce i stvori uslove za razvoj i ostvarenje rezultata. Je si li cuo da je nekad neko ovde dosao i rekao nekom perspektivnom: "Svidja mi se to sto radis, mislim da ce biti jako uspesno, kazi sta ti treba da to ostvaris?"Ziveo sam u Nemackoj od '93-'99 i cak i sa njihovih instituta i laboratorija (Garching, Max Planck...) najbolji istrazivaci su redovno odlazili u Ameriku (iako je tada godisnja stavka za razvoj nauke i tehnologije u budzetu Slobodne Drzave Bavarske bila okruglo 5 milijardi maraka).A mi, svi zajedno na ovom nesretnom Balkanu, mozemo samo sebi da se smejemo (ili placemo)...

Zar ne znate da je u pripremi lansiranje Nasine istraživačke sonde na područje Balkana?Žele istražiti ima li života na ovim prostorima... :angry7:

Zivota ima, predmet istrazivanja je verovatno postojanje inteligentnih oblika zivota :heh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nemam sina, al da imam, taj bi isto napravio al' sa međedima umesto muva... :buehehe:...Ćerkica dobila domaći da eksperimentalno ustanovi koje se materije potpuno ili delimično razređuju/rastvaraju u vodi, i koje se ne rastvaraju. Nije joj ni na tren palo na pamet da umesto kisele vode pusti vodu sa slavine... Takođe joj nije palo na pamet da se eksperiment može izvesti sa jednom jedinom čašom nego se lepo prihvatila posla i naslagala gomilicu čaša, šolja na sto, otvorila dve flaše mineralne vode i udri... :angry7:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...