Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

EDIN ČOSOVIĆ

U PAMET INSANU

" Para na paru, uš na fukaru" To je još jedna od onih mudrosti, koje ni nakon vijekova nisu izgubile na težini. Besana noć se nadvila nad Sarajevom. Mnogi od građana glavnog grada noćas, bez struje i vode, zbrajaju gubitke i bespomoćno lome ruke. I ono malo jada što su krvavo stekli, otišlo je niz vodu.A pada i dalje! Tako je u Sarajevu od kada protjeraše umne i sposobne, a na njihova mjesta dovedoše poslušne i neznalice. Jer i prije su se otvarala nebesa nad Sarajevom. Goropadile se Miljacka, Željeznica, Tilava... Ali tada su oni umni i stručni imali spreman odgovor. I baš me zanima noćas, ne želeći da ti pristajem na muku nesretni insanu, da li su ti se otvorile oči u ovom karamluku? Tebi u Sarajevu, i tebi u Istočnom Sarajevu! Da li ste svjesni koliko vas toga spaja? Uglavnom nevolje i bijede, koju su vam donijeli oni " koji večeras iz svojih udobnih i toplih domova poručuju, da su sa vama u mislima i molitvama. A noćas Miljacka, Željeznica, Tilava, i ostale rijeke, nisu birale Srpske, Hrvatske i Bošnjačke kuće i imanja. U jadu i čemeru ste noćas ostavljeni da shvatite, kako je noćas vaša zajednička nacija OSTAVLJENI!!! Pogledaj konačno Bosanski čovječe istini u oči! Za mesec ili dva, kada skrpiš ono malo inventara koje ti nije otišlo niz vodu, i zadužiš se dodatno da prehraniš čeljad, oni će se ponovo oglasiti. Ponovo će te, ko' vampiri željni krvi, pozivati na rat i bezumlje. A ti im tada reci: Nek ' vam je sa srećom! Ja ću biti u mislima i molitvama sa vama, ko' što ste i vi bili one noći kada je sve moje otišlo niz vodu....

Kan vara en bild av 1 person, utomhus och text

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...