Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Pa ne znam bas da li je odlicna, jeste uctiva, nepotrebna, previse je citata iz raznih pesama, za jednog Patrijarha koji se obraca(zasto?) gradonacelniku, van nivoa?? Klizi ka populizmu, i to najnizeg ranga, sta li radi Pticicic?.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa kada vec ne znas, Tomasevic je komunista, levicar, u prevodu zelena levica, sa strankom Mozemo, sto se i kod nas pravi i modeluje kao neka alternativa zasicenjima strancarenja. Uzgred tu su i Ivana Kekin i njen muz iz Hladnog piva. Sto zagrepcane i sada zavitlavaju kako su izabrali, posle dve decenije Bandica. 

To sto su naslednici komunista je njihova stvar, ovakav dopis me pomalo i brine...da nije intercelijska stvar. :)  

Nije prilicna komunikacija patrijarh -gradonacelnik

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa kada vec ne znas, Tomasevic je komunista, levicar, u prevodu zelena levica, sa strankom Mozemo, sto se i kod nas pravi i modeluje kao neka alternativa zasicenjima strancarenja. Uzgred tu su i Ivana Kekin i njen muz iz Hladnog piva. Sto zagrepcane i sada zavitlavaju kako su izabrali, posle dve decenije Bandica. 
To sto su naslednici komunista je njihova stvar, ovakav dopis me pomalo i brine...da nije intercelijska stvar. [emoji4]  
Nije prilicna komunikacija patrijarh -gradonacelnik
Sve je to ok. Ali sagledajmo to sa ljudske strane, ne sa politicke. Meni ovo deluje kao apel da delujemo ljudski. Upravo da se izdignemo iznad tog najnizeg populistickog i nacionalistickog mulja. U svim tim razlicitostima jedina spona izmedju nas je ljudsko u nama. I zajednicki kulturni obrazac na koji se u pismu poziva. To je bio visoki nivo koji smo zajedno postigli, iako subkulturni odslikavao je realnost. Postavio sam nedavno na drugom forumu link ka izdanjima iz 1981.god. Da se zacudis sta je sve izaslo za samo godinu dana. A to je bilo pre 40 godina. Deseti deo toga nije ostvaren od cepanja drzave na svim prostorima za celo to vreme.
Jos jedan jako bitan pokazatelj kvaliteta zivota u tamnici naroda, pod srpskom okupacijom ili kako god to neko zove je popis stanovnistva. Bukvalno u svim republikama u popisima od 1921. do 1991. je konstantan rast stanovnistva. Od 1991. naovamo imamo konstantan pad. Pred ovim podatkom padaju sve prevare iz ekonomije, politike, osamostaljivanja...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

49 minutes ago, vladd said:

Pa kada vec ne znas, Tomasevic je komunista, levicar, u prevodu zelena levica, sa strankom Mozemo, sto se i kod nas pravi i modeluje kao neka alternativa zasicenjima strancarenja. Uzgred tu su i Ivana Kekin i njen muz iz Hladnog piva. Sto zagrepcane i sada zavitlavaju kako su izabrali, posle dve decenije Bandica. 

To sto su naslednici komunista je njihova stvar, ovakav dopis me pomalo i brine...da nije intercelijska stvar. :)  

Nije prilicna komunikacija patrijarh -gradonacelnik

da je vise komunikacije, bilo bi manje sranja

zato zabatali sta je prilicno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, Zen Mod said:

da je vise komunikacije, bilo bi manje sranja

To da, apsolutno, ali ne gurati prst u oko aktuelnom predsedniku Hrvatske, koji nije srecan padom svoje partije i gubitkom nekih gradonacelnickih mesta, nikako, i sta se uopste mesati u svetovne stvari sa pozicija crkve.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još kad bi zagrebački nadbiskup dočekao novog gradonačelnika uz riječi:
"Drago mi je susresti Vas. Nadam se da mi prepoznajete ime..."*** :D 

Hajmo mi po smiješnim i zanimljivim slikama. Politike smo se dohvatili taman toliko da ne nastradamo svi zajedno sa mnom. :thumbsup:



***Na engleskom: "Please to meet you. Hope you guess my name"
(Rolling Stones, Simpathy for the devil)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znamo mi dobro kakve su politicari mustre i ovde i tamo i onamo preko, problem je sto su laksi na okidacu stete nego na dobrom poslu za raju. Moraju se nadzirati kao da su pandemija, i pokusati neutralisati problematicne uticaje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...