Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

https://www.alo.rs/vesti/svet/vasington-pod-opsadom-postavljaju-barikade-i-zidove-oko-kapitola-demokratija-na-velikom-ispitu/374974/vest

 
 

Vašington pod opsadom, postavljaju barikade i židove oko Kapitola, demokratija na velikom ispitu                                                                                ^

                                     

Vašington pod opsadom, postavljaju barikade i židove oko Kapitola, demokratija na velikom ispitu“

                                                                                       ^

Vašington je pod opsadom! Bezbednosne mere se pojačavaju iz dana u dan uoči inauguracije novoizabranog predsednika Džoa Bajdena, a oko Kapitola se postavljaju nove barikade, židovi, žičane ograde...

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       ^

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo jos jedan od dokaza da svaka stoka nauci da koristi drustvene mreze

msm. izvinjavam se pravoj stoki

ovakvima treba oduzeti pravo na koristenje bilo kakve komunikacije , i uvaliti butt bung na period od 2 meseca

cisto da se vidi kad ce prijavit

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, Zen Mod reče

samo jos jedan od dokaza da svaka stoka nauci da koristi drustvene mreze

msm. izvinjavam se pravoj stoki

ovakvima treba oduzeti pravo na koristenje bilo kakve komunikacije , i uvaliti butt bung na period od 2 meseca

cisto da se vidi kad ce prijavit

znači povrača mi se kad odem tamo.... :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa pogledas samo statisku i sve ti je jasno

vise od 20% populacije u Srbiji nema zavrsenu ni osnovnu skolu, a oko 30% zavrsenu samo osnovnu skolu

tako da imamo skoro pola nacije tehnicki nepismeno  i neobrazovano

a da ne pominjem da nam svake godine 30.000, vecinom obrazovanih ljudi,  ode iz Srbije

brze,jace, bolje u propast

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije to bas tako prosto

stepen obrazovanosti** (misleci na stecene potvrde unutar sistema) nema bas puno korelacije sa kvalitetom licnosti i zivotnim stavovima

to sto si naveo - stoji nesumnjivo, ali je problem per se i u drugim kontekstima

 

**ko je gladan znanja, naucice i putem sistema i van njega; ko nije, nije problem i da prodje sistem i dobije potvrdu..... sve sto mu posle treba su frulica pantalone, sako sa lakat zakrpama, kao i dobra regeneracija jezika i sfinktera

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Problem nije u komentarima već u novinarstvu. Ne znam na koji su članak odgovori, ali sve se servira bombastično, nepotpuno, neprovereno itd. Kakva vest takvi i komentari. Ljudi čitaju / gledaju / slušaju ono što im se servira.

Ja ne vidim iz komentara da su ljudi stoka. Verovatno su samo odgovarajući komentari na jako loše prezentovan članak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

36 minutes ago, Koja said:

Problem nije u komentarima već u novinarstvu. Ne znam na koji su članak odgovori, ali sve se servira bombastično, nepotpuno, neprovereno itd. Kakva vest takvi i komentari. Ljudi čitaju / gledaju / slušaju ono što im se servira.

Ja ne vidim iz komentara da su ljudi stoka. Verovatno su samo odgovarajući komentari na jako loše prezentovan članak.

onaj ko sebi za pravo daje da decidno komentarise nesto o cemu nema dovoljno informacija, samim time je bagra

odnosi se na sshot koji je Mikum postovao; ostala mesta nit sam gledao niti cu; sticajem okolnosti imam uvida dovoljno u sociopatologiju svakodnevno, zahvaljujuci profesiji boljelepsepametnije polovine, tako da me dalje proucavanje istoga bas i ne privlaci

oko novinarstva se slazemo ....... opsti nivo nema nivo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima





**ko je gladan znanja, naucice i putem sistema i van njega; ko nije, nije problem i da prodje sistem i dobije potvrdu..... sve sto mu posle treba su frulica pantalone, sako sa lakat zakrpama, kao i dobra regeneracija jezika i sfinktera
 


Tacno. Skoro je na zamenu u moju ambulantu dosao lekar na mesto moje doktorke. Po naglasku se odmah vidi da je poreklom crnogorac. Zasto je bitna nacionalnost? Mozda zbog cinjenice da je opstepoznato koliko dugo oni studiraju i kako najcesce dolaze do diploma. Cast izuzecima, ali kod ovog se odmah vidi kako je do diplome dosao. Elem, dodjem kod njega po doznake. U ordinaciji sa njim jos jedan stazista od jedva 22-23 god. Popunjava ovaj vajni Dr. papir koji mi treba i racuna koliko dana sam bio na bolovanju. Kako je bio u pitanju oktobar, pita on mrtav ozbiljan onog kukavnog stazistu "koliko je OVAJ oktobar imao dana?" Slusam i ne verujem. Mislim zeza se. Kaze kukavac - 31 Dr. se okrece po ordinaciji pogledom trazeci kalendar na zidu i onda ukapiram da se ne zeza. U tom zveranju okolo, upita ponovo onog kukavca "jesi siguran da je oktobar OVE godine imao 31 dan? Nemoj da upisem pogresno!"
Toliko o tome da je obavezno da si pametan ako si prosao kroz skolski sistem. Sto moja majka voli da kaze - veliki je problem sto mnogi prodju kroz skolu ali ne i ona kroz njih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, neskor said:

pa pogledas samo statisku i sve ti je jasno

vise od 20% populacije u Srbiji nema zavrsenu ni osnovnu skolu, a oko 30% zavrsenu samo osnovnu skolu

tako da imamo skoro pola nacije tehnicki nepismeno  i neobrazovano

a da ne pominjem da nam svake godine 30.000, vecinom obrazovanih ljudi,  ode iz Srbije

brze,jace, bolje u propast

 Tačni su ti procentni ali netačan zaključak. Oni ne vode preduzeća, škole, institucije, državu. Zulum čine oni "obrazovani". Velika većina od ovih iz grupe od 20 % jedino može da polomi držalju od lopate i to je najveća šteta koju mogu.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 26 minuta, mrcelavi reče

 Tačni su ti procentni ali netačan zaključak. Oni ne vode preduzeća, škole, institucije, državu. Zulum čine oni "obrazovani". Velika većina od ovih iz grupe od 20 % jedino može da polomi držalju od lopate i to je najveća šteta koju mogu.

Tačno je da ovi što više "znaju" mogu da naprave veću štetu pošo su bliže pozicijama moći iz koje proističe pristup mogućnosti donošenja "štetnih" odluka. 

Ali veći  deo populacije koji je ne obrazovan, lakše je podložan manipulaciji, lakše ga je zavesti, a predstavlja veoma veliki deo biračkog tela. Pogrešnim razumevanjem, pogrešnim izborom i odlukama mogu uticati na to da pogrešni ljudi dođu na vlast. A kad oni dođu na vlast u mogućnosti su da naprave ogromnu štetu. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tačno je da ovi što više "znaju" mogu da naprave veću štetu pošo su bliže pozicijama moći iz koje proističe pristup mogućnosti donošenja "štetnih" odluka. 
Ali veći  deo populacije koji je ne obrazovan, lakše je podložan manipulaciji, lakše ga je zavesti, a predstavlja veoma veliki deo biračkog tela. Pogrešnim razumevanjem, pogrešnim izborom i odlukama mogu uticati na to da pogrešni ljudi dođu na vlast. A kad oni dođu na vlast u mogućnosti su da naprave ogromnu štetu. 
1b69d2a97ea71e1cf561b3a369c50547.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...