Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

shvatite me kakogod, ali da se pitam ja bih Exit ukinuo, ili bih mu ukinuo državne donacije - to je komercijalni festival koji bi trebalo sam da se finansira.. ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg bi se za Exit davala sredstva veća nego što sve NS ustanove kulture dobiju za celu godinu..

Exit sa kulturom nema ama baš ništa, ko ne veruje nek prošeta Exitovom Dance Arenom i sve će mu biti jasno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kaze covek koji je em sam odao po Exit-u , em ima troje dece u dobu za Exit

ja bio dvaput , malo cituckao i apsolutno se slazem - izmedju Exit-a i Grada treba da postoji cisto poslovna saradnja ....... koja mora da bude na visokom nivou bez daljnjeg , ali striktno poslovno ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Exit nije kultura, Exit su pare koje donose posjetama, prodati pivama, spavanjima..... cak i tom prodatom drogom.... država zmuri... i nije jedina takva. 

 

Treba promjeniti svijest ljudi a ne donacije. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Zen Mod jesam, bio sam - poslednji put pre 6 godina, pre toga 2 puta.. deca poslednji put išla pre dve gidine kad je sin svirao.. zbog njega.. ove godine su išli podno Rtnja, na Artan Fest - kažu 200 posetilaca, ali pravih.. trajao 2 dana, uz ponoćno penjanje na Rtanj

 

ne samo Grad, već i Pokrajina i Republika dotiraju Exit

 

Artan Fest dotira prebogata opština Boljevac:

 

144f5994638b066eb4a0c4df3a51dae1.jpg&key=ef7212d609223802e2b73e6341f9ca4d8d355008a84d0d5a57468bb0f032de00

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Exit nije kultura, Exit su pare koje donose posjetama, prodati pivama, spavanjima..... cak i tom prodatom drogom.... država zmuri... i nije jedina takva. 
 
Treba promjeniti svijest ljudi a ne donacije. 
Svest će da počne da se menja kad se ukinu donacije - prosto Država zatvori slavinu i vozdra.. to je brži put, sporiji je reforma obrazovanja, uspostavljanje normalnih moralnih i etičkih vrednosti, promena sistema.. putevi se međusobno ne isključuju
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, ninja said:

Da... ali trebaš prvo formirati drzavu.... sa normalnim ljudima.... a prateci samo forum... tesko... ili bolje rečeno, nemoguce ?

normalni treba da samo da vode državu, svi ostali ne moraju da budu normalni - od volje im :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Woland said:

normalni treba da samo da vode državu, svi ostali ne moraju da budu normalni - od volje im :D

 

Eeeee, znaš da je nemoguća misija..... nači, što bi Svede rekle: Gilla läget ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...