Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

3 hours ago, paja959 said:

sitni pecarosi u Palm Beach-u...4x300KS ili 4x350KS...lovi se sitna neka ribe cigurno :)

Ovde važi isto pravilo kao kod letenje avionima sa samo jednim motorom, kako sam čuo od jednog vojnog pilota transportne avijacije - Letenje jednim motorom u najmanju ruku je neozbiljno! ;) 

Koliko tamo naplaćuju šlepovanje do luke, u slučaju otkaza motora, bolje je imati "4 polise osiguranja" a i gušt je prštati sa 1500KS :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jednom sam sa takvim, Sekspirov reklamni, isao BG-NS za malo jace od pola sata, isparkiravanje i uparkiavanje je trajalo duze. Koliko to srce goriva, besmisleno je za diskusiju, tako da vise mislim da im treba da u kratkom vremenu prevale 100-200 milja, nego kao rezerva.

Rezervoari su ranga par do desetak tona...500-1000 i vise galona...ako je u Kaliforniji oko 3$ galon, nema seanse bez par $$$

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Video naživo take letelice onomad na Ontariu kad sam pecao losose.

Pitao lokalce dal su normalni... ...objašnjenje je da su im to čamci za neka takmičenje u pecanju koje počinje i završava se na obali a peca se ihaj od obale pa im bitno da što manje vremena gube u putu.

Inače treba da im vidite pribor za pecanje. Ovo što se kod nas zove teško tamo dadnu predškolskoj deci. Kad sam video "cannonball rig" mislio sam da je sidro :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niti je to normalan štap, niti riba, niti oprema, a bogami ni ribolovac

Drugar letos u Grčkoj imao sreću da upeca tunu od 2 kila. Borba sa "normalnim" štapom za naše uslove neverovatnih 20 minuta, s obzirom na veličinu ribe. Nekoliko ludačkih drilova, jednom odmotan ceo konac od 100m.

Sad zamislite tunu od 680kg.

Bluefin Tuna_Ken Fraser_Ken FraserDOTca_ss.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...