Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

23 hours ago, NIXIE said:

Ma jok, proizvedeno u Srbiji pakovano u Hrvatskoj, kao nekad, bratstvo i jedinstvo trgovaca, švercera i preprodavaca, to je budućnost samo nisu još svi shvatili.:sarcastic_hand:

Paradoxalno ? , al i u vrijeme najvećih sukoba :ph34r: čarobljaci uz pomoć  politike  inih službi su uredno trgovali ? :o Što nebi i sad ?.  Ekonomija je realna , a politika je čista zločestoča . Odnosno preko nekoliko PARAZITA   se hrani  kao što se paraziti hrane - po vascelom svetu .  Na žalost ta žgadija  upravlja  PRIREDBOM  i to je činjenično st (r) anje .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, NIXIE said:

Da, išlo oružje tamo vamo iz pretpanih magacina. Sad ide puter i ajvar.:aikido:

Da trbalo je to rasprodat , potrošiti . ( bolje išta nego ništa ) ili kako veli moja punica - šteta hititi (baciti) , a na ovim prostorima ima uvijek dovoljno budaletina kojima se to da naveliko po diskontnim cijenama da prodat . Al trgovalo se sa naftom i svime na što so ljudi godinama naučili konzumirati . Crno tržište je dok su pare  (korupcija) u pitanju nemoguće pobijediti . Men se čini da ljudi sa ovih prostora kao sport doživljavaju kako će zahebat svoje države ? :o:pardon:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 minutes ago, vladd said:

A pa to je neprekidna olimpijada, i kako ce drzave namagarciti podanike, pa se posle cude sto mladjarija odlazi.

Mi nećemo otići, mislim upetljali smo se ovde u blatu do kolena. Zato i prčkamo po spravicama da prođe vreme do AV uvećano umanjene penzije.:lupanje:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...