Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

Nije to samo stvar ukusa ili lepote Dijane Kral(meni je kao kifla sa kajmakom, vrlo simpa :) ),  vec odredjena doza nepostenosti, prinudne, da se pusta takva "mlaka kaka" muzikica pri prezentovanju zvucnika, ne bi li se prikazali u najboljem svetlu..

Neka se prikazu u svim potrebnim svetlima, sa kompleksim muzickim materijalom, a ne samo sa malom energijom jednostavnih i cistih signala i tonova.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

37 minutes ago, Mikorist said:

ja mislim da je najbolji etno za test zvučnika.

. . .

IMO predlog za sve vrste takvih testova za početak je da se pažljivo presluša cela "Mašinka".

Kultni album od DP, koji je radio u studiju takođe kultni, legendarni Martin Birč.  :worship:

Pod obavezno, krenuti od početka i pazljivo slušati do kraja.

One fore sa puštanjem 10-15 sec., pa skipovanje na sledeću numeru, nikako. :nonono:

Dakle, Highway Star, pa sve do poslednje note Space Truckin'-a.

Živeli !  :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prenosim jedan blog post jednog prijatelja u celosti. Slažem se sa njim (isto u celosti):

U pogledu ove jeze prilikom otvaranja Lidla u Srbiji meni je od nesrećnog naroda daleko odvratniji snobizam gađenja nad njegovim ponašanjem. Prvo što bi čovek morao sebe da zapita je zašto se ti ljudi tako očajno samoponižavaju. Ako to čine zato što su siromašni i zato što se tako bore da deci obezbede bolji ručak barem neki dan u godini onda je daleko veća sramota seiriti se nad njihovom nesrećom. Dakle, umesto zgražavanja da se zapitamo kako da pomognemo našim siromašnim sugrađanima i kako da učinimo da u ovoj zemlji ima manje siromašnih. Ako to pak čine zato što su primitivni i beslovesni, a ne zbog nemaštine, onda da vidimo kako možemo da im pomognemo da budu bolji. Npr. da pomognemo srpskim obrazovnim institucijama. Da ih opismenimo. Na kraju, stepen očaja mnogih u Srbiji se vidi i u tome što tapšu političarima na otvaranju umesto da ih gađaju govnima. Jer su svedeni na stadijum kada im je svejedno kakvo im je stanje i samo žele da im jedan dan bude nešto slađi od drugog. A ovo nije problem samo u Srbiji nego u celom svetu koji sve više tone u nejednakost. U SAD se za vreme Crnog petka gaze trudnice i otima iz ruku dece. Ako nekog ovo pogađa onda neka uzme pa neka pomogne nekome da nema ili barem da ima manji izgovor da bude očajan pa da se spusti na ovakav nivo. Lako je udarati po sirotinji iz toplog i ušuškanog.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Aleks said:

Prenosim jedan blog post jednog prijatelja u celosti. Slažem se sa njim (isto u celosti):

U pogledu ove jeze prilikom otvaranja Lidla u Srbiji meni je od nesrećnog naroda daleko odvratniji snobizam gađenja nad njegovim ponašanjem. Prvo što bi čovek morao sebe da zapita je zašto se ti ljudi tako očajno samoponižavaju. Ako to čine zato što su siromašni i zato što se tako bore da deci obezbede bolji ručak barem neki dan u godini onda je daleko veća sramota seiriti se nad njihovom nesrećom. Dakle, umesto zgražavanja da se zapitamo kako da pomognemo našim siromašnim sugrađanima i kako da učinimo da u ovoj zemlji ima manje siromašnih. Ako to pak čine zato što su primitivni i beslovesni, a ne zbog nemaštine, onda da vidimo kako možemo da im pomognemo da budu bolji. Npr. da pomognemo srpskim obrazovnim institucijama. Da ih opismenimo. Na kraju, stepen očaja mnogih u Srbiji se vidi i u tome što tapšu političarima na otvaranju umesto da ih gađaju govnima. Jer su svedeni na stadijum kada im je svejedno kakvo im je stanje i samo žele da im jedan dan bude nešto slađi od drugog. A ovo nije problem samo u Srbiji nego u celom svetu koji sve više tone u nejednakost. U SAD se za vreme Crnog petka gaze trudnice i otima iz ruku dece. Ako nekog ovo pogađa onda neka uzme pa neka pomogne nekome da nema ili barem da ima manji izgovor da bude očajan pa da se spusti na ovakav nivo. Lako je udarati po sirotinji iz toplog i ušuškanog.

Screen Shot 2018-10-12 at 12.36.58 PM.png

500 kila šećera i 50 pilića (sve u jednoj kupovini) . Odakle sirotinji pare da kupuje na veliko ?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, Aleks said:

Prenosim jedan blog post jednog prijatelja u celosti. Slažem se sa njim (isto u celosti):

U pogledu ove jeze prilikom otvaranja Lidla u Srbiji meni je od nesrećnog naroda daleko odvratniji snobizam gađenja nad njegovim ponašanjem. Prvo što bi čovek morao sebe da zapita je zašto se ti ljudi tako očajno samoponižavaju. Ako to čine zato što su siromašni i zato što se tako bore da deci obezbede bolji ručak barem neki dan u godini onda je daleko veća sramota seiriti se nad njihovom nesrećom. Dakle, umesto zgražavanja da se zapitamo kako da pomognemo našim siromašnim sugrađanima i kako da učinimo da u ovoj zemlji ima manje siromašnih. Ako to pak čine zato što su primitivni i beslovesni, a ne zbog nemaštine, onda da vidimo kako možemo da im pomognemo da budu bolji. Npr. da pomognemo srpskim obrazovnim institucijama. Da ih opismenimo. Na kraju, stepen očaja mnogih u Srbiji se vidi i u tome što tapšu političarima na otvaranju umesto da ih gađaju govnima. Jer su svedeni na stadijum kada im je svejedno kakvo im je stanje i samo žele da im jedan dan bude nešto slađi od drugog. A ovo nije problem samo u Srbiji nego u celom svetu koji sve više tone u nejednakost. U SAD se za vreme Crnog petka gaze trudnice i otima iz ruku dece. Ako nekog ovo pogađa onda neka uzme pa neka pomogne nekome da nema ili barem da ima manji izgovor da bude očajan pa da se spusti na ovakav nivo. Lako je udarati po sirotinji iz toplog i ušuškanog.

nije sirotinja otimala, kupovala na veliko niti se gurala.. nema sirotinja para za 500 kila šećera

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Mikorist said:

500 kila šećera i 50 pilića (sve u jednoj kupovini) . Odakle sirotinji pare da kupuje na veliko ?

Već sam rekao, preprodavci.

Nego kažu da uvek dežura hitna pomoć ispred Lidla, jel to tačno?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A dobro, jeste možda... pokušavam da uvek pronađem neki drugi ugao pa zato i ovo pisanje, da vidim mišljenja :)

Da. globalno je čovek govedo, mi ispadamo čak i super kad pogledaš:

https://www.ranker.com/list/13-most-brutal-black-friday-injuries-and-deaths/john-barryman

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poenta je u procentu, poredimo se sa visedesetinamilionskim zemljama, kako imaju hiljade kretena, procentualno je beznacajan broj.

Nije poenta u sirotinji, vec u grabljivom i alavom mentalitetu.

A dostojanstvo je zabranjna rec, kao i moral, samo treba izabrati nekakav sitan razlog, da se sve to pogazi... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A da malo skrenemo priču od primitivaca i alavih budaletina kojih ima svuda ne samo kod nas, pa malo spomenemo i menadžment Lidla, koji je kako se meni čini malo ko oplevio.

Elem, svuda u "civilizovanim" zemljama je ukorenjen običaj da kada se neka roba daje sa velikim sniženjem bude istaknut krupnim slovima natpis "SAMO 2 KOM. PO KUPCU-ili kupovini.

Tako se elegantno izbegne nered i na kraju cilj prodavca da što više zadovoljnih kupaca izađe iz radnje a ne 2 ili 3 najbrža i najbezobraznija kupca ( preprodavca).

E upravo taj isti Lidl, odve gde ja živim to radi uvek i u svim radnjama lanca, a pazi to zaboraviše u Srbiji. Nisu oni zaboravili nego ciljano i uspešno dobili besplatnu reklamu jer glupi novinari danima samo o tome trtljaju jer je lakše nego zadubiti se u ozbiljnije stvatri ili nedaj bože zameriti se nekome. 

Razlika  naših primitivaca koji kupuju piliće da imaju do kraja života i onih primitivaca na zapadu, pa mala je,  oni fini zapadni glupaci se biju na crni petak a Lidl, bljak, videćete za koji mesec kakvu robu valja Lidl.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, NIXIE said:

Već sam rekao, preprodavci.

Nego kažu da uvek dežura hitna pomoć ispred Lidla, jel to tačno?

 

38 minutes ago, zek said:

Jeste, tačno ispred ulaza - danas sam prošao Zemunskom i video dugačak red, metalne ograde kao za navijače na stadionu i kola hitne pomoći kod ulaza....:wacko:

I u NS su, jutros, kola hitne pomoci stojala ispred prodavnice. Da li dezuraju ili tovare pilice, nisam video.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...