Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

On 8/28/2018 at 1:39 PM, Aleks said:

još malo raseljavat če po mjesnoj zajednici ? :wacko:. Inače se ne bavim politikom (al se ona bavi nama) u tom smislu postojao je i kod nas tjednik ovog tipa gdi su vladajuče strukture kojekakvim spinovima provjeravale stanje duha naroda ? . Mislio sam da je to potrošena varijanta , al očito nije . Ovaj recimo mudrijaš je očito alat za ko zna što ? Nevjerovatna je činjenica da Srbi i Hrvati i Kosovari ( ima ih par vjera) žive u uređenim zemljama bez iakvih problema - dapače . A doma na "ognjištu "  sam sranja . Na putovanjima uglavnom poslovnim  nikad nisam imao problema sa ni jednom "ekipom " dapače svi su u talu i voljni su pomoči u svakom obliku !. Eto neka ostane na tome ! A za ostalo treba uključiti mozak .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, black coffe said:

još malo raseljavat če po mjesnoj zajednici ? :wacko:. Inače se ne bavim politikom (al se ona bavi nama) u tom smislu postojao je i kod nas tjednik ovog tipa gdi su vladajuče strukture kojekakvim spinovima provjeravale stanje duha naroda ? . Mislio sam da je to potrošena varijanta , al očito nije . Ovaj recimo mudrijaš je očito alat za ko zna što ? Nevjerovatna je činjenica da Srbi i Hrvati i Kosovari ( ima ih par vjera) žive u uređenim zemljama bez iakvih problema - dapače . A doma na "ognjištu "  sam sranja . Na putovanjima uglavnom poslovnim  nikad nisam imao problema sa ni jednom "ekipom " dapače svi su u talu i voljni su pomoči u svakom obliku !. Eto neka ostane na tome ! A za ostalo treba uključiti mozak .

Živimo u diktaturi srednje-azijskog tipa sa fasadom evropskih vrednosti.
Tajkuni nas opljačkaše, političari opljačkaše, mediji nas zatrovaše. 
Zadovoljavanjem forme, Vučić dobija podršku Evrope, dok istovremeno davi Srbiju u svom huliganskom modelu upravljanja državom.
Posledice, kao i sa Miloševićem će biti katastrofalne i za Srbiju i za region i za Evropsku uniju.
Zemlju su razjebali zarad nekoliko jahti i kuća sa bazenom. . .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...