Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

Evo mog licnog doprinosa svetskoj umetnosti, doduse samo u oblasti fotografije!!!Onaj prijatno zaokruzeni tip, sa bradom sam ja, za one koji me ne znaju. I u Kjotu duvao vetar pa mi naduvao duks :buehehe: !!!

vala bas tsunami oni moj bio povetarcic :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Jel' se ti ne slazes sa tim da treba da se zna cije je djelo?

U redu je da se zna, štaviše, samo da ne završi raspravom i svađom ko je pre, ko je prvi i ko je kopirao. Zato veliki broj slika na internetu ima na sebi potpis ili neko obeležje koje se ne može odstraniti i na taj način se nepobitno dokazuje poreklo izvorne verzije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U redu je da se zna, štaviše, samo da ne završi raspravom i svađom ko je pre, ko je prvi i ko je kopirao. Zato veliki broj slika na internetu ima na sebi potpis ili neko obeležje koje se ne može odstraniti i na taj način se nepobitno dokazuje poreklo izvorne verzije.

Onda se slazemo.... a i ja u mom postu ne vidim nista drugo osim malo bolje informacije o autoru i linka do izvora, posto znam da Zika voli da nauci :buehehe: ... nikakva rasprava :cheers: ... a posto sam upravo poceo da se "obrazujem" u konstu zvanom "Photoshop" ne bi se kladio u tu tvoju zadnju trvdnju ... i to jos posebno sa ovim novim CS5 sto dolazi za koju heftu :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda se slazemo.... a i ja u mom postu ne vidim nista drugo osim malo bolje informacije o autoru i linka do izvora, posto znam da Zika voli da nauci  :cheers: ... nikakva rasprava  :cheers: ... a posto sam upravo poceo da se "obrazujem" u konstu zvanom "Photoshop" ne bi se kladio u tu tvoju zadnju trvdnju ... i to jos posebno sa ovim novim CS5 sto dolazi za koju heftu  :cheers:

Čovek me pročit'o k'o knjigu. Čovek se uči sve dok mu žena ne postane udovica...

Evo mog licnog doprinosa svetskoj umetnosti, doduse samo u oblasti fotografije!!!Onaj prijatno zaokruzeni tip, sa bradom sam ja, za one koji me ne znaju. I u Kjotu duvao vetar pa mi naduvao duks  :buehehe: !!!

Ko god ima primedaba na gabarite nek' pogleda upotrebu reči "popravio" i "oslabio" u našem jeziku. Nisu naši stari to džaba koristili.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jok nego na lavoru! A gejse ko gejse, uvek u funkciji da zadovolje korisnike njihovih usluga. :buehehe:Inace jebem li vam sunce, neobrazovano, cunami je podvodni zemljotres i nema nikakve veze sa cika Eolom...

He he... Lapsus... U mislima Tajfun, napisao cunami jer mi je u glavi Hirošima :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E nije sija nego vrat!!! Pomeranje tektonskih ploca u okeanima stvara cunami! E sad ako to nije zemljotres ja ne znam sta je zemljotresenije! :cheers: :cheers: :cheers:

Aco, vidiš da ti zavide na tim dvema japankama. Mnogo su slatke .:buehehe:Uzgred kako se sporazumevate, verovatno engleski.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda sam ja mog sina pogrešno razumeo. Nisam bio pažljiv na času... Izvinjavam se na dezinformaciji...

Proverio sam. Nisam ja pogrešno čuo nego je moj, mlađi, sin pogrešno preneo. Dakle, nisam, baš, još, toliko, izlapeo... tj. glu{v,p}...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aco, vidiš da ti zavide na tim dvema japankama. Mnogo su slatke .:cheers:

Uzgred kako se sporazumevate, verovatno engleski.

Ma pronaći će već neki zajednički jezik :buehehe::cheers: :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda se slazemo.... a i ja u mom postu ne vidim nista drugo osim malo bolje informacije o autoru i linka do izvora, posto znam da Zika voli da nauci :cheers: ... nikakva rasprava :cheers: ... a posto sam upravo poceo da se "obrazujem" u konstu zvanom "Photoshop" ne bi se kladio u tu tvoju zadnju trvdnju ... i to jos posebno sa ovim novim CS5 sto dolazi za koju heftu :cheers:

Na mnogo komercijalnih sajtova prikazane su slike predmeta koji su na prodaju. Preko svake slike prevučen je polutransparentni natpis sa recimo web adresom sajta (npr "prodajese.com") i samim tim, kada slika postane "flat", nema šanse da se predmet na slici tako dobro očisti da ne bude nikakvog traga. Lično, za mene bi to bilo smaranje. Ali ja se time i ne bavim (editovanjem slika) osim bazičnih opcija tipa "crop" "resize" i eventualno "adjust brightness/colour" pa je ovo moje samo suvo laprdanje... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...