Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Idijoti su oni koji su nju predlozili ljudima na glasanje. Ako su hteli Zenskog predsedničkog kandidta siguran sam da je puna amerika i pametnjih zena i zena sa vise integriteta? Ipak su ljudi zapamtili da je ona bila zena predsednika koji je imao sex afere dok je sa njom bio u braku. Zena koja je presla preko toga zbog politicke karijere, jednostavno nece biti izglasana? Drugo, bila je 2 x 4 godine u beloj kuci sa Klintonom, pa onda 2 x 4 godine aktivne pauze dok je bio Buš (kazem aktivne zbog toga sto ne bi mogla biti kasnije potpredsednik da ta "pauza" nije bila aktivna) onda 2 x 4 godine sa Obamom. To je manje vise 24 godine u ili pri beloj kuci. I sada da je dobila bila bi najmanje jos 4 godine, a to je skoro 30godina! Ljudi su ovo lako izracunali... Ja na njenom licu vidim samo izraz prezira za "obicne" ljude, od kojih je nameravala da dobije glasove. Izuzetno je ambiciozna i ne verujem da ce odustati od namere da bude u ili najblize sto moze beloj kuci. Ima toga jos. Recimo nema ni jedan dan radnog staza u ne-vladinom sektoru?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ko god da Srbljima dodje za precednika , ne moze se desiti sto se vec nije desilo

 

zao mi samo jedne stvari ........ sve vise sam misljenja da bi se spasili jedino da podavimo bar 80% starijih od 18 godina .......... mozda bi nam onda skocio prosek bar malo iznad fukare

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, sir Oliver said:

Kako bre"starijih  od 18"?

Pa pemzioneri su najproduktivniji clanovi drustva. Svaki 'rani jos  i unuke pa njihove snaje i paraunucice,....

Sto se da videti  i po reklamama banaka za kredite. 2/3 usmerene ka penzionerima

Trebalo bi u svetu da se napravi neka sema da penzioneri dok su jos u zivotu napisu prirucnike i skripte iz oblasti u kojima su radili. Da ostane neki pisani dokument kako se bilo sta radi. I sta je to radna etika sto je mozda jos vaznije. Onda se ne bi desilo kao danas da ugledni mediji i njihovi novinari, urednici ne samo da otvoreno staju na stranu jednog kandidata. Noviarsko udruzenje je cak novcano podrzalo kampanju HK. Sto je do pre samo par decenija bilo nezamislivo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ti to vec odavno radis...  od kad si poceo da "strajkujes" i od kad se ponasas kao uvrijedjena mlada....  a i istinu ti kazem,  nisi - 40C ni na TVu vidjeo a kamoli dozivio tako da nemas pojma sta kacis! 

 

Btw: A mislio sam (nadao se bolje receno)  da si vise inteligentniji. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...