Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

Problem je u politicarskim govnarima, koji  nisu u stanju da organizuju kvalitetan zivot gradjana u dve drzave- prakticno dva grada(sa malo sirom teritorijom), sa 4 i 7 miliona stanovnika, pa im treba svinjac i halabuka da zabasure svoju glupavu nesposobnost.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Očito sam preglup da shvatim ova dva komentara , al  na klincima je budučnost , a mi se moremo  špekulati - klikerati ? [emoji4] nhf !

mi to malo na račun naših klinaca, ja troje, Grozni jednog (ali vrednog) - ne verujemo im ni kad darove nose :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, black coffe said:

Očito sam preglup da shvatim ova dva komentara , al  na klincima je budučnost , a mi se moremo  špekulati - klikerati ? :) nhf !

Ma jes u pravu si na klincima je budućnost kao što beše nekada i na nama, pa vidi šta napravismo od budućnosti :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 hours ago, mrcelavi said:

Ma jes u pravu si na klincima je budućnost kao što beše nekada i na nama, pa vidi šta napravismo od budućnosti :) 

Točno !  Uvek su to neakvi "oni" i neakvi "mi" , al ak metneš dovoljno slatke vode i slana bu pitka , pa ? no  nek se deca Hebu ? i ja imam troje i dvaput sam deda i jedino je bitna osobina ? ( aj ak nema para klinci ponore) bez obzira  na "obzire" . Iako je uvijek "drugačije" vrijeme !!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...