Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

4 minutes ago, Woland said:

naravno da deca nisu kriva, ali ni roditelji nisu najodgovorniji: babe, dede, tetke, strine, ujaci, dapače i šurnjaje.. svi oni sistematski i organizovano a nadasve istrajno kvare predmetnu decu :)

 

Roditelje sam stavio pod navodnike ? :) , shvatio si . Jebo priču . Moji "klinci" i njihovi frendovi se druže po Srbiji i Hrvatskoj  (upoznali se preko igrica) i boli ih k*rac  za "RODITELJE" . Spavaju jedni kod drugih , hrane se , "loču" i druže se ko nekad   mi i hebe im se za "mudrijaše" s "pozornice" . Još jedna stvar . Kad mi je u kuću došao klinac cc 20 god iz Beograda prespavat donio je ženi,mami od mog klinca cvijeće ( kao za kevu) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

viš ti malog što se šlihta, ko da je izašao iz priručnika za foliranje :)

I ja se družim, stigoh skoro iz Istre - tamo u kafani zaradih flašu vina za zagrebački akcent pri čitanju biografije Kardinala Bozanića sa Hrvatske vikipedije :)

Darodavci behu čistokrvni Hrvati Jugoslovenskog podrijetla :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma cuti, bolje to nego ko ja kad sam upoznavao drugaricu od sina. Ja njoj sve po redu, zdravo sine (uobicajen naziv za zensku decu, jel ), pruzim ruku, ja sam Dusanov tata, a ona ladno samo cao i prodje kroz mene i ode u njegovu sobu. Ja ostao sa rukom, onako, ...doslo mi da je gurnem sam sebi u zadnjicu. Bolje tako Black, veruj.:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...