Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Meni deluje da ova slika ne ismejava konkretno sveštveno lice ili SPC, već ismejava ideju da molitva utiče na stvaran svet oko nas. To kažem jer se na ovoj slici može staviti lik bilo kojeg sveštenog lica iz druge religije i da pri tom i dalje šalje istu poruku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije u tome prob, sto se mene tice. Svako je slobodan da veruje u sta i kako hoce, ali ne i da to izrazava gde i kako hoce, obzirom na druge kojima to moze da zasmeta - to je valjda samorazumljivo. Ili mozda nije? Za mene je to stvar opste kulture i pristojnosti. No, reagujem sada konkretno na licemerje i pritvornost clana koji povremeno bude opomenut jer ostavi zaista ruzan komentar onda zacuti, napravi se blesav i tako do sledece prilike.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije u tome prob, sto se mene tice. Svako je slobodan da veruje u sta i kako hoce, ali ne i da to izrazava gde i kako hoce, obzirom na druge kojima to moze da zasmeta - to je valjda samorazumljivo. Ili mozda nije? Za mene je to stvar opste kulture i pristojnosti.

 

Upravo tako...Meni je u sećanju ostala urezana ova slika-dva strana placenička gnoma (99% sam siguran da su strani aktivisti dovedeni da pokupe dnevnice i obave prljav posao) sa slikama patrijarha,mitropolita i uvredljivim tekstom...

post-6-0-77609300-1413892129_thumb.jpg

 

Zamišljam ih evo recimo u Saudijskoj Arabiji kako drže sliku ovog "čike"

post-6-0-78184000-1413892349_thumb.jpg

(veliki muftija Saudijske Arabije) sa istim prigodnim tekstom na arapskom-mogli bi da merimo u sekundama koliko bi im glave još bile na ramenima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sem onoga sto smelcuje svoje slike  (iz posta 3827 )  ima i jedan koji ih przi lupom.

http://thechive.com/2014/10/17/how-this-artists-creates-these-masterpieces-is-truly-incredible-9-photos/

a ovaj umetnik jedan jedini konac razapinje od eksercica do eksercica ( hiljada njih)http://twistedsifter.com/2013/11/single-thread-wrapped-around-thousands-of-nails-kumi-yamashita/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...