Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Наравно слика је само за оне који имју веће хаубе на утомобилу!Рено 5 се не рачуна!стоН_Колд

I Formula 1, zato pametni muževi voze isključivo MAKINE, jel tako :) U ovoj priči je bolje biti "sporedna muška uloga".
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo da priupitam, nije mi jasno, ko je ovde na celu? Grupa autora ili Demidovic?

... kako ko ? ... pa Uroš Postavljena slika

Postavljena slika

... za razliku od Urosh Boricic Tony Munze Konza Tipova, meni srpski jezik nije maternji Postavljena slika... hmm, ko bi to rek'o Postavljena slika

Kakvi su vam to ruski Matematičari :wizard:

Jedini priznati ruski klasici matematike su Hodorovski i Abramovič. :wizard:

NAŽALOST! Postavljena slika

... kad su mi govorili da bi trebalo malo više da se bavim munjematikom poput Miškovića, Matića, Pavičića i ostalih bazdismena Postavljena slika, ja nisam mog'o Postavljena slika... bilo me je sramota ! Postavljena slika

... ma neka nji' ... kuj ih bre šiša ... samo nek smo mi zdravi , debeli i veseli ... i, naravno, da bude piva . Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam prijatelja koji predaje matis u skoli Vuk Karadzic. Nislije znaju gde je skola i koja populacija tamo ide.( Oni Dimljeni Srbi). Muku je mucio da ih nauci osnovne racunske operacije dok nije dosao na ideju da postavlja zadatke u sledecem fazonu:Kupio si tri kartona Best po 50 marke a boks prodajes po 7. Koliko si dobar?Svi znaju za 5.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam prijatelja koji predaje matis u skoli Vuk Karadzic. Nislije znaju gde je skola i koja populacija tamo ide.( Oni Dimljeni Srbi). Muku je mucio da ih nauci osnovne racunske operacije dok nije dosao na ideju da postavlja zadatke u sledecem fazonu:Kupio si tri kartona Best po 50 marke a boks prodajes po 7. Koliko si dobar?Svi znaju za 5.

То ти причам!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...