Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

E Zen 'de iskopa ovo :buehehe: .... ne sećam se kad sam se ovoliko smejao :frusty: ... ma :angry: od smeha ... pored od ovih umotvorina Grunf izgleda ko mala :yes3: ... koji :yes3: optimizam , kakav :) entuzijazam, kakav vatromet :) Definitivno bi trebalo postaviti neke sličice u Galeriju kao odu DIY-u :) :)P.S. Obavezno pogledajte ceo sajt, nemojte se zaustaviti na prvoj stranici ... nećete zažaliti ... obećavam.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 2 nedelje kasnije...

Made in PRCEvo malo slika kako izgleda proizvodnja u bratskoj nam Kini. Mislio sam da je vise robotizovana. Jos su mi neobjasnjive njihove niske cene.http://thechive.com/2009/07/made-in-china-behind-the-scenes-25-photos/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ето кад невоља натера човека.Узео лепо човек излазни трансформатор из неког Лампаша :assshake: , премотао без мотачког листа :bomb:, и ето вари ли вари!стоН_Колд

Шта неког -ИБАНЕЗ :bomb:,и то је боље нег да стоји и скупља прашину :bomb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E валај свака му част за идеју. Треба мало шокнути комшије да се не опусте превише :assshake:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Е ово је стварно: Светско а Наше!стоН_Колд

Oставите ми професорицу на миру,Да није ње било генерације ученика Х Београдске гимназије( и њеног наследника) биле би неписмене
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Није смешно али........Жена  једно вече каже да излази на пиће с другарицама.  :)Ок, мислиш у себи онда таман за преф са другарима.Око 4 после поноћи госођа се враћа наравно пијана а ти да пукнеш од смеха јер ће је сутра сигурно болети глава.Ујутру одеш у гаражу да погледаш ауто којим је госпођа ишла на састанак.На први поглед све изгледа да је у реду.Ух добро је, није га слупала.Ха, задовољно се измакнеш, да још једном погледаш ауто..................... стоН_Колд  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Није смешно али........Ха, задовољно се измакнеш, да још једном погледаш ауто.....................стоН_Колд

И насмејеш се,јер који је акробата успео све то да обави на тако ниској хауби?Осим ако није један од 7 патуљака.Све у свему жалосно,није жена имала ни за хотел :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...