Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 15 časa, Zen Mod reče

jok smesno

Citat

većina ima utisak da su tačno tumačenje ponudili svi oni ljudi koji su zaključili da se Hana poslužila kombinacijom šminke i montaže.

WWW.KURIR.RS

Hana je pokušala da uveri svoje pratioce da je nehotice ušmrkala pčelu dok je mirisala cvet, pa zatim prikazala navodne posledice te nezgode.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 minuta, Zen Mod reče

ma stambriga za glupacu, pomislih da je hoax

meni nije smesno zarad real life 

nije bas da sam usmrkao osu, al po licu me ujedale i pcele i strsljenovi, pa se obsetih

:smesna: 

Nisi se setio da kacis slike po instagramima. Imao bi milone pratioca  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

GF6.JPG

Ako je ljudska evolucija 100% prirodna, zašto priroda nije proizvela nijedan drugi primer koji bi bio čak i blizu našem nivou? Milioni vrsta koje se mogu prirodno izabrati, a mi JEDINI na ovoj planeti idemo uz ove stepenice preko reda. Zanimljivo, smešno i čudno.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ili kao što je moj pokojni stric rekao kad se školovao: -Ako ste vi postali od majmuna (upućeno profesoru/ici), ja nisam. Nakon ove izjave nije išao u školu 3 mjeseca, što zbog kazne, što zbog toga da nije mogao hodati, tako ga je otac namlatio....

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 55 minuta, Leonardo reče

 

Uz dužno poštovanje naučenjacima, meni je lepša priča o Rajskom Drvetu nego o majmunskim stepenicama.

U svakom slučaju je intervenisala nečija nauka. Ali ne odavde. Neka druga vasiona kako je govorila moja pok. baba :sarcastic_hand:

 

Ili drugačije rečeno / nema šanse da neko tako brzo izmutira (prirodno) za tako kratko vreme bez inženjera genetike.....

Priča da vrste brže mutiraju u većoj populaciji ne pije vodu. Onda bi mravi bili na vrhu lanca ishrane.:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...