Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 2 časa, Koja reče

Trebalo mi je barem pola minuta da ukapiram :D

Da naglasim da se ne razumem u pecanje :)



Meni je, kad sam shvatio sto je mamac, dosla asocijacija na onaj trash film u kojem neka baba zivi kraj jezera negdje u Americi gdje po defaultu ne bi trebalo biti krokodila, ima u jezeru dva ljubimca te vrste koje povremeno hrani ako nema dovoljno turista koji dodju na kampiranje. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, zika reče

GArELRKWgAAnw_9-e1701941428201.jpg



Kulike ti se ja f te razmem, to ne bu dobre!

........................
Navodno postoji naöin da se asfalt polaze i na smrznutu. mokru ili zasnjezenu podlogu i spominje se nekakav tekuci asfalt koji je toliko vruc da ispod njega odmah isparava sva voda i zagrijava se tlo, a kazu i da je enormno skup. 
Ne znam kako to treba izgledati, ali ako ovo nije tekuci asfalt, onda ce se lova trositi opet, a ovdje se radi ad hoc radi ostavljanja onakve impresije po kakvoj je i Potemkin postao slavan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, zerowaf said:



Kulike ti se ja f te razmem, to ne bu dobre!

........................
Navodno postoji naöin da se asfalt polaze i na smrznutu. mokru ili zasnjezenu podlogu i spominje se nekakav tekuci asfalt koji je toliko vruc da ispod njega odmah isparava sva voda i zagrijava se tlo, a kazu i da je enormno skup. 
Ne znam kako to treba izgledati, ali ako ovo nije tekuci asfalt, onda ce se lova trositi opet, a ovdje se radi ad hoc radi ostavljanja onakve impresije po kakvoj je i Potemkin postao slavan.

Onda ovdje kod mene, nikada asfalta ne bi bilo 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 32 minuta, ninja reče

Onda ovdje kod mene, nikada asfalta ne bi bilo 

 

Meni su ovi naši cestari kad su asfaltirali ulicu pričali ovo što sam gore napisao.

Dakle, nesumnjivo postoje načini da se asfaltira preko snijega, ali ako ovo nije tako pripremljeno onda bi se asfalt, prema riječima poslovođe koji je asfaltirao kod nas, trebao brzo odvojiti od podloge i početi pucati.

Ujratjo, nisam nigdje rekao da se ne može, nego da je skupo i da je glupo ako nije prrma standardu za asfaltiranje po snijegu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...