Jump to content
Mikorist

Zanimljive i smešne slike

Recommended Posts

Na majici pise ja volim lampe. Pre toga je pisalo ja volim izrasline na zenskom telu u predelu grudnog kosa sa prednje strane koje ponekad kad je hladno imaju potenciometar za biranje stanica.

Zato te i pitam,ne kapiram...PS: причај српски да те цео свет разуме

Izvini, moja greska - uzeo sam zdravo za gotovo da svako u ovom hobiju moze da se zeza na engleskom, nehotice sam zanemario "rusku skolu" :clapping:

a - nisu to sljivarski poslovi .......dovelo nas Sektaštvo dotle ....... zato sto svaka opstina i svaka iole brojnija firma ima malog Slobodana , koji odgovara samo Slobodanu iznad njega ..... koji opet odgovara samo Slobodanu .zato nam je i natalitet takav kakav je ....... ko bre da radja u ovim okolnostima idi begaj - naci pametnog i postenog Kralja (ako je to moguce medj Srbima ) i uvesti Dusanov zakonik umesto ustava ...... al' ga se striktno pridrzavati ....

Zato sto svaka opstina i svaka iole brojnija firma ima malog Slobodana , koji odgovara samo Slobodanu iznad njega ..... koji opet odgovara samo Slobodanu . 

Где ископа толике Слободане, Ја их већ заборавио.Наравно Душанов законик, бар је Ћирилица :clapping:стоН_Колд