Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ajde konačno dobra zahebancija :) Ima još duha !  De su sad čarobnjaci koji sve znaju ? a za to su plačeni ? . Ko pickiche  sakrili se iza izjava tipa sve se more dogodit , pa to je nogomet ? . Tako je . To je igra a ne šah ?  Ajmo se igrat pa kak ispadne ? iako sumljam da buju nFrancuzi tak igrali ? . Probala je Argentina . ??? .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dolazim ja u DZ Nis da zakazem pregled za dete. Kaze, ne moze, moze samo telefonom. Ok.

Zovem call centar, nakon 10 minuta se javlja i kaze: Aaa kod te vase izabrane doktorke se zakazuje utorkom ujutru od 8 za narednu nedelju. Ne moze sad. Ok.

Ustajem u utorak ujutru u 8:25 (uspavao sam se). Zovem, nakon 10 minuta se javlja i kaze: Aaa zakasnili ste, popunjen je termin za narednu nedelju. Zovite sledeceg utorka od 8:00 za onu tamo.

:ninja: :icon_e_surprised: :bomb: :angry-yell:

Ziva istina, svega mi na svetu. Cisto izivljavanje. Meni nije bilo nista smesno nimalo. 

Epilog: tog dana spakovao dete i sasvim najnormalnije bez zakazivanja otisli kod te doktorke na samom pocetku smene. Cekali 5 minuta i upali pre zakazanih.

:notthinking:

Zakljucak: Ako se ne osecas i ponasas potpuno nenormalno u ovoj drzavi, nesto onda mnogo nije u redu sa tobom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...