Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

16 minutes ago, ab-Co-axial said:

Za analogni valjda najbitnija glava, vidi se da niste konzumenti

' de si "koaksijalcu" ?

Nije ti degutantno da se ovde pojavis posle one histerije koju si podrzao, tj. one pljuvacine kojoj si se javno prikljucio ( eno ga tamo na forumu tvoj post . . . neka ga . . .neka stoji . . . sto da ne, cisto 4 the record  :) )?

Nikakvog obrazlozenja od tebe ovde za taj post da si u pravu ili pak, da nisi bio u pravu, pa evo te, dosao si malo ovde da se "olaksas" ?

Imas respect od mene za ultra debeli djon od obraza. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

59 minutes ago, Doktor said:

' de si "koaksijalcu" ?

Nije ti degutantno da se ovde pojavis posle one histerije koju si podrzao, tj. one pljuvacine kojoj si se javno prikljucio ( eno ga tamo na forumu tvoj post . . . neka ga . . .neka stoji . . . sto da ne, cisto 4 the record  :) )?

Nikakvog obrazlozenja od tebe ovde za taj post da si u pravu ili pak, da nisi bio u pravu, pa evo te, dosao si malo ovde da se "olaksas" ?

Imas respect od mene za ultra debeli djon od obraza. :D

Postovani kolega, molim te procitaj taj moj post ponovo pazljivije. Za izneto svoje misljenje i stav nema potrebe da se izvinjavam ili pravdam, a ipak jesam i nije prihvaceno. Tudju histeriju ne podrzavam i ne razumem tu patologiju. Negde ste me strpali u pogresan kos. Vrhunac netolerancije i nerazumevanja je ako nekome "uvredim" njegovog hi fi ljubimca to se shvati kao da si ga licno uvredio, a nisam.

Tol'ko

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, ab-Co-axial said:

. . . 

Tol'ko

Ja ne zelim da ulazim u "uvrede" hi fi ljubimaca,.

Moja reakcija za respect upucena tebi  je bila iskljucivo na ono napisano " . . . + 111 . . ." , citiram u onom tvom po meni veoma nespretnom i nesrecno srocenom postu.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Doktor said:

Ja ne zelim da ulazim u "uvrede" hi fi ljubimaca,.

Moja reakcija za respect upucena tebi  je bila iskljucivo na ono napisano " . . . + 111 . . ." , citiram u onom tvom po meni veoma nespretnom i nesrecno srocenom postu.

 

 

"Sebe jalov plodi" :)

Podrzao sam coveka u ispravnom stavu i opet bih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...