Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.5k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

18 hours ago, sir Oliver said:

Hm slika je u oku promatrača ? ;) recimo more bit start konjskih utrka il brezova šuma u jesen ? Slikar zna ? što je htio reć a likovni kritičari će nam to kićenim rečenicama objasniti tako da ni sam autor više nije siguran dal se dobro autorski izrazio . Al ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

da si bio na mestu pećinskog čoveka, nikad vatru pronašao ne bi - svaku stvar banalizuješ i pojednostaviš - sve ti je ili crno, ili belo, toplo ili hladno, lepo ili ružno.. dajder upotrebi malo mašte, seti se kako je onomad u Twin Peaksu, Džin pripomenuo da stvari nisu onakve kakvim se na prvi pogled čine :) naravno je da se ne raspravlja o ukusima - raspravlja se o neukusu :)

 

Da si ti na mestu nekog Kobe ili (da ne idem dalje), teško bi ga bilo podanicima. Ne bi smelo da im se svidja ovo što vole jer nije po tvom meritornom pravilu.

Samo sam objavio par toliko hiperrealističnih slika da je morao i način slikanja da se pokaže da se pokaže da su slike a ne fotorafije. Reče Artizam. Pa dobro, u užem smislu reči jeste. (lat. ars, artis umjetnost) (A nije kancelarijski poso sa artije :D)

artizam (latinski) 1. Virtuozno svladavanje umjetničke tehnike; nastojanje da se umjetničko djelo izradi primjenom najistančanijih sredstava i postavljanjem maksimalnih tehničkih izražajnih zahtjeva. 2. Visoka umjetnost.
btw ako me dojmio ovaj hiperrealizam ne znači da i druge stilove ne cenim, ali ti odma saseče, te crno te belo, te banalnost, te bez mašte,...:download:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, sir Oliver said:

btw ako me dojmio ovaj hiperrealizam ne znači da i druge stilove ne cenim, ali ti odma saseče, te crno te belo, te banalnost, te bez mašte,.

možda zbog onih skrivenih linkova, kojima si potvrđivao misao.. jes, biće da je zbog toga.. :P

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...