Jump to content

jeftini Tang Band W3-823 VS MA Alpair 6


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 234
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

a nu moramo malo da olabavimo situacijuku's bolje od jednog crnogorca i jednog licanina za to .... :Viannen_loungelizard:

Ma kako da ne -neviđena kombinacija za olabavit situaciju :hunter::hyper::frusty::dash1: još kad mali dođe sebi u 1L Royala :drink2: ima da ........... :msn-rofl: :msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle previše crvene i zelene boje za moja čula za jednu temu, da raščistimo... Ima li ovih zvučnika na prodaju putem oglasa ili je sve samo opis ličnih iskustava?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a pitas verovatno jer si i dalje u rebusu dal sam se ja to iz materijalne koristi ovde pojavio jel to? ako to pitas odgovorio sam jos u trecem postusve je rascisceno sa moje strane jos od samog starta, a ako mene pitas jel imam tih zvucnika na prodaju- nemam, taj Tangband, ako si uspeo da vidis od silnih boja, je neki redak model i nema bas da se nadje, a po meni bolje svira od masovno prodavanog srebrnog W3-871, a Alpair 6- moj je V1 verzija ima valjda jos da se kupi u nemackoj, a V2 je Mark valjda sklepao pa je zamenio v1 koji se povlaci iz prodaje, al sto te to zanima ne razumem, ako ovaj jeftini TB nadsvira skupoceni Alpair6?! mislim jeste subjektivno misljenje i ukus, ali po meni taj Alpair stvarno ne vredi te pare, jedina prednost je sto moze glasnije jer ima i veci Xmax i veca je membranasve u svemu ja pare vise ne dam za Mark Audio osim sto cu morati zbog dizajna Chokoladica koje sam vec photoshopovo(vidi link u potpisu) i klepam ih uskoro i vrh furnir sam vec kupio na ebay, ali za manje para mogu da izvucem vise zvuka iz Tangband drajvera- to sam siguran, ima novih modela kakih oces(gle ove male, sa sve mrezicama, sto pevaju glavnu pesmu u kutijama od 10 000 evra- sajamska cena :Dhttp://www.6moons.com/audioreviews/boenicke2/sls.html ), a opet su dosta jeftiniji nego Mark Audio drajveria ako treba nesto od aktuelnih Tang Band-a da se nabavi, mogu i to bez carine i da ne platis postarinu iz radnje do mojih likova u nemackoj, nego samo platis njima za prevoz dovde a to je sta znam po gabaritima gledaju za te male 10 evra max, isto tako za bilo sta iz nemackih radnji, ali bolje sa ebaya jer mi je lakse da organizujem to, a ebay ista prica stim da u tom slucaju treba ti da platis Versand(tj postarinu) i ovim mojima sto mogu da dovezu sta oces bez carine jer su profi :dirol: znam da zvuci cudno ali posto sam materijalno manje vise obezbedjen, tj imam kolko mi treba, i ocu da pomazem u tome sto mogue sad ostaje jos nejasno kako to da ne treba da platis Versand za Tang Band-e iz ove radnje na primerhttp://www.oaudio.de/da razjasnim, radim poslove za Pimpahttp://www.pimpmysound.com/a on je drugar sa gazdom one radnje i Pimp mi izmedju ostalog placa za moj rad i tako sto mogu da dobijem Tang Band-e povoljnije nego sto je u shopu, i eto otud uzimam Versand na sebe tj castim, a to je od 4 do 7 evra, zavisi od tezine paketaa ako kome treba neki prevoz bilo cega iz nemacke kazem moze sta oces osim droge, oruzija i belog roblja(mozda mogu crnkinje, nisam pitao :P ) , mogu da vas povezem sa ovim mojim ljutim krajisnicima sto dovoze bez carine i za relativno male paretako da nema vise izgovora tipa: ej ne mogu da nabavim drajvere jer me hohstapler dere, nego kupuj i klepaj kutije! :Drecimo za neki gabaritniji woofer nece uzeti preko 20 evra, znaci 15ka oko 15 a 18ka mozda 20 evra, al zavisi opet - mozdai jeftinije, ali preko te sume ne idu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Preširoko si objasnio, ali sam posle drugog iščitavanja razumeo odgovor. Ti ih nemaš viška. Jasno mi je i samo to me zanimalo. Inače da ne preterujem opširnošću, imam mogućnosti da nabavim šta god mi treba, ako mi i kada treba. Preferiram kupovine lokalno, kada je to moguće, zato sam pitao. Inače, za Tangband sam čuo, za Alpair ne. Toliko.Inače, volim da budem direktan, i ako me zanima bilo šta, pitam direktno. Uopšte me ne zanima iz kojih si razloga si na forumu. Želim ti samo da se ovde dobro osećaš i to želim svim članovima foruma, konačno, ovaj forum je samo zato i osnovan, da se družimo, ponešto novo saznamo i podelimo svoja iskustva i saznanja sa drugima kojima ta ista nisu bila dostupna ili očigledna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Upravo slusam ove male TB koje nam je DYNABLASTER prezentovao...Jedino sto sam imao da uporedim sa njima su ove matore iskre o kojima toliko drvim :PSve sviralo preko GC-a lm1876 i moje nokie5800 kao izvor :sarcastic_hand: (dok se ne nadje nesto bolje)Elem, mala govanca sviraju samo tako, po meni neuporedivo bolje nego monacori od 4,5 inca koje sam ranije imao. Bolje sviraju i od iskri- daleko bolje po pitanju visokih, ravnomernog odziva, boje glasa, dinamike... jedino gde iskra ima prednost to je u "staging-u" i vecoj energiji u zvuku sto prepisujem vecoj osetljivosti i membrani. U svakom slucaju, ja moram imati neke zvucnike poput ovih jerbo su maleni, dobro sviraju i malo kostaju. Jedino kad bi membrana bila oko 5-6 inca :scratch_head::headphone:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dada, samo sto ti malci imaju neku magiju koja ne moze bas da se opise, ovi Alpair skoro sve rade bolje, ali dzaba kad nemaju ono nesto- a ne znam ni sta je :rofl: sad sam bas nesto gledao i naso da su to izgleda isti kao i Aurasound NS3-194-8E, a koji su isto diskontinuirani :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo slusam ove male TB koje nam je DYNABLASTER prezentovao...Jedino sto sam imao da uporedim sa njima su ove matore iskre o kojima toliko drvim :PSve sviralo preko GC-a lm1876 i moje nokie5800 kao izvor :sarcastic_hand: (dok se ne nadje nesto bolje)Elem, mala govanca sviraju samo tako, po meni neuporedivo bolje nego monacori od 4,5 inca koje sam ranije imao. Bolje sviraju i od iskri- daleko bolje po pitanju visokih, ravnomernog odziva, boje glasa, dinamike... jedino gde iskra ima prednost to je u "staging-u" i vecoj energiji u zvuku sto prepisujem vecoj osetljivosti i membrani. U svakom slucaju, ja moram imati neke zvucnike poput ovih jerbo su maleni, dobro sviraju i malo kostaju. Jedino kad bi membrana bila oko 5-6 inca :scratch_head::headphone:

kako onda tek svira CSS FR125SR ? :ok: recicu vam uskoro :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Xmax je parametar o sposobnosti da se da se reprodukuje dubok bas,odnosno

koliko se moze kretati membrana napred i nazad i time koliko veliki talas moze proizvesti.

Sto veci Xmax, vise vise vazduha se pomera (veci talas)

neka me neko ispravi ako nisam u pravu :sarcastic_hand:

zvucnik sa njevecim Xmax-om na svetu:

Postavljena slika

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...