Jump to content

jeftini Tang Band W3-823 VS MA Alpair 6


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 234
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Dynablaster, na Hi-Files forumu se vec godinama pokusavas da se predstavis kao autoritet za car audio i ne polazi ti za rukom. Sad imas nove kombinacije pa ajd da probas i ovde da se proguras.Ta prica jednostavno ne prolazi. Pomiri se sa tim i nadji sebi odgovarajuce mesto na netu. Ili to, ili promeni svoj stav pa pokusaj ponovo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas si simpaticno-patetican, zakacio si se sa mnom na onom forumu i lepo sam ti objasnio o cemu se radi, i sad ovde posto je ovo tvoj teren( a bio je i ono) pokusavas istoneko nauci cim pogresi pa ne ponavlja gresku, ti si izgleda od onih drugihal dobro imam ja strpljenja, ko zeli da uci tu sam da dam lekciju, a i ako obnavlja razred nije strasno :)PS: samo se nadam da ta tvoja misao u potpisu nije autobiografska jer onda dzaba da ti dajem casove

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kao prvo to sto pricas nema veze sa realnoscu, a kao drugo ako ces bas o toj nabavci, da vidim ko ce ti nabaviti nesto iz radnje koju mu pokazes prstom bez da uzme 1 dinar od tebe, nego ti jos i kaze ne treba da platis ni Versand iz nemacke nego mu je dovoljno i jedno hvala

Deda Mraze, ti li si? :scratch_head:Nemo' se stidis, pa sto odmah ne kazes ko si...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas si simpaticno-patetican, zakacio si se sa mnom na onom forumu i lepo sam ti objasnio o cemu se radi, i sad ovde posto je ovo tvoj teren( a bio je i ono) pokusavas istoneko nauci cim pogresi pa ne ponavlja gresku, ti si izgleda od onih drugihal dobro imam ja strpljenja, ko zeli da uci tu sam da dam lekciju, a i ako obnavlja razred nije strasno :)PS: samo se nadam da ta tvoja misao u potpisu nije autobiografska jer onda dzaba da ti dajem casove

Nemam pojma sta si ti mogao da mi objasnis, ali ok ako mislis da jesi. :) Neka si sampion.Kao sto ti je Sipi vec rekao: Ako vec valjas nesto, imas oglase pa lepo reci, i nema nikakvih problema. Nemoj da nas mazes jer smo ocigledno svi ovde mnogo zreliji i iskusniji od tebe.Vredjas moderatora posto valjda nisi naucen da se ponasas dok si bio mali (ma da ni sad nisi mnogo "veliki" ako je sudeci po onome sto pises i crtas), no nije na forumasima da te tome uce. Uljudi se pa da pricamo, ko zna, mozda i imas nesto pametno da kazes (u vezi car audio). Ma da mi se i dalje cini da je neki auto forum bolje mesto za tebe, bez uvrede.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e sad bi mogle malo da se smire strasti

ovako - Sipi - kao Moderator - je imao potpuno pravo i bilo je i logicno da postavi pitanje koje je postavio - da li je to hype i reklama , ili je odusevljenje izneseno pocetkom teme autenticno odusevljenje jednog uzivaoca u zvuku ,koje zeli da podeli sa DIY-erima .

1. za moj ukus ( i kolicinu meni dostupnih informacija , jer Dynablastera ja ne znam od ranije kao npr. Machinori) - Sipi je mozda malo previse direktno i strogo postavio isto pitanje - mnogo vise u formi konstatacije nego pitanja

2.Dynablaster je - kao novi clan - ipak previse burno reagovao i dozvoljava sebi nekoliko stvari koje ne piju vodu :

obrisi tu bruku od posta iz moje lepe teme

ja se obradovao vidi neki komentar u temi, a ono imam sta da vidim- covek sa negativnim stavom doso da truje temu ajde brisi ovo sto pre da se ne sramotis

- tema nije tvoja no je nasa , ukljucujuci i tebe

- na ovom forumu se brise samo nesto mnogo ozbiljnije ; procitaj pravila pa ces znati .

- primedba upucena od strane Moderatora ( em zeleno , em coveku ispod avatara pise "Moderator" ) je upucena formalno , tako da treba formalno i da odgovoris , u cilju resavanja same primedbe .......... a ne da koristis familijarnost i pristup koji je primenljiv na dosadne musterije .

dakle - smirite strasti jer nema razloga za iste ;

Dyna - kad udjes u neciju kucu - primiris se malo da proucis kako se ljudi u istoj ponasaju ; ako hoces da zapalis ,pitas da li je dozvoljeno pusenje ....

ovako kako jeste - izduvanio si bar dve bez pitanja .......... a sve je moglo da se izbegne time da kulturno kazes Sipiju - "ej - kuj ti djavo ,nisam ja preprodavac i muvara "

ovaj ceo text je crven , a mozes da pogledas ispod mog avatara koja mi funkcija

tako da - evo i podsetnik - na ovom forumu nema mnogo pravila , ali kultura komunikacije je jedno od njih ;

za moj ukus - malo ti je nekulturna komunikacija

videcemo sta ce biti dalje ........... a ako se vratis na pocetak i procitas - sve ti je ipak lepo i potpuno receno

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e sad bi mogle malo da se smire strasti

"ovako - Sipi - kao Moderator - je imao potpuno pravo i bilo je i logicno da postavi pitanje koje je postavio - da li je to hype i reklama , ili je odusevljenje izneseno pocetkom teme autenticno odusevljenje jednog uzivaoca u zvuku ,koje zeli da podeli sa DIY-erima ."

Sipi nije postavio pitanje nego je osudio i napao bez ikakvog predznanja a sa predubedjenjem- e sad da li se sam predubedio ili mu je neki crvjezik nesto sapnuo to vec ne znam

"1. za moj ukus ( i kolicinu meni dostupnih informacija , jer Dynablastera ja ne znam od ranije kao npr. Machinori) - Sipi je mozda malo previse direktno i strogo postavio isto pitanje - mnogo vise u formi konstatacije nego pitanja"

direktna optuzba bez dokaza, nikakvo pitanje to nije bilo, jasno se moze videti

(Machinori me ne zna, nego smo se zakacili na Hi-Fi forumu i izvuko je deblji kraj, i sad se ovde kukavicki sveti jer se oseca sigurnim i"uziva" naklonost kako vidim, a tamo me takodje napao bez ikakvog povoda, a eto hteo da ispadne kako je on pametan a u stvari je realnost sasvim suprotna)

"2.Dynablaster je - kao novi clan - ipak previse burno reagovao i dozvoljava sebi nekoliko stvari koje ne piju vodu :

- tema nije tvoja no je nasa , ukljucujuci i tebe

- na ovom forumu se brise samo nesto mnogo ozbiljnije ; procitaj pravila pa ces znati .

- primedba upucena od strane Moderatora ( em zeleno , em coveku ispod avatara pise "Moderator" ) je upucena formalno , tako da treba formalno i da odgovoris , u cilju resavanja same primedbe .......... a ne da koristis familijarnost i pristup koji je primenljiv na dosadne musterije ."

svako na lazh i lazne optuzbe reaguje na sebi svojstven nacin, neko ovako neko onako, ja te stvari ne trpim i reagujem kako reagujem taj stav se nece promeniti, osim ako ne postanem monah

- tema jeste moja jer sam ja autor iste i napisao sam je a sve ostalo je smejurija, a to "ukljucujuci i mene" ti je presmesna izjava i sad ne znam uopste u kom smislu si je napisao, dali radi fore da bude bombasticnija izjava ili radi gordosti, nadam se da si samo lupio

- moze da mu pise i zlatnim slovima "Car" ako je u lazhi i sudi pogresno- zna se kako prolaze takvi

dakle - smirite strasti jer nema razloga za iste ;

Dyna -" kad udjes u neciju kucu - primiris se malo da proucis kako se ljudi u istoj ponasaju ; ako hoces da zapalis ,pitas da li je dozvoljeno pusenje ....

ovako kako jeste - izduvanio si bar dve bez pitanja .......... a sve je moglo da se izbegne time da kulturno kazes Sipiju - "ej - kuj ti djavo ,nisam ja preprodavac i muvara ""

zna se kako se primaju gosti, a isto tako se lepo moze videti da nisam nekulturan gost, jer i nema logike, jedino da sam se u drugom postu svadjao sam sa sobom, a nisam nego sam postavio dva klipa sa youtubek... Sipiju sam i rekao da je pogresio, ali ne, on je i dalje nastavio da bude uporan u svojoj lazhi i samoobmani, a vidim ta lazh onda ima uticaja i na ostale clanove ovde, pa cak i na tebe koji si Admin

"ovaj ceo text je crven , a mozes da pogledas ispod mog avatara koja mi funkcija

tako da - evo i podsetnik - na ovom forumu nema mnogo pravila , ali kultura komunikacije je jedno od njih ;

za moj ukus - malo ti je nekulturna komunikacija"

ako je lazh i lazhno optuzivanje i lazno svedocenje(od onog bezveznjaka machinorija) kultura i po tvom ukusu, i opravdavas i slusas bezumlje, onda sta da ti kazem.......

"videcemo sta ce biti dalje ........... a ako se vratis na pocetak i procitas - sve ti je ipak lepo i potpuno receno"

ZM

veruj mi da kad se dese ovakve stvari, uzmem pa iscitam i po 10 puta sve, a ono sto sam ja napisao i po 20 puta- da proverim da slucajno nisam nesto pogresio ili rekao nesto sto ne odgovara datoj situaciji pa se preispitujem, a tako sam i ovaj put uradio, a kao sto je poznato sve bi ovo drugacije zvucalo da ne pricamo preko neta nego uzivo, onda bi stvar bila sasvim jasna i ne bi doslo do ovakvih nesporazuma, a likovi poput machinorija ne bi mogli ni da prismrde

a sad da odgovorim i ovom jadnom machinoriju, iako ne zasluzuje ni jedno slovo odgovora !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam pojma sta si ti mogao da mi objasnis, ali ok ako mislis da jesi. :) Neka si sampion.Kao sto ti je Sipi vec rekao: Ako vec valjas nesto, imas oglase pa lepo reci, i nema nikakvih problema. Nemoj da nas mazes jer smo ocigledno svi ovde mnogo zreliji i iskusniji od tebe.Vredjas moderatora posto valjda nisi naucen da se ponasas dok si bio mali (ma da ni sad nisi mnogo "veliki" ako je sudeci po onome sto pises i crtas), no nije na forumasima da te tome uce. Uljudi se pa da pricamo, ko zna, mozda i imas nesto pametno da kazes (u vezi car audio). Ma da mi se i dalje cini da je neki auto forum bolje mesto za tebe, bez uvrede.

postoje razna vrsta iskustva, kako vidim ti si specijalizovao podmuklost a kao kukavica si prezreo, a posto ne znas znacenje te reci- kukavica to ti je ona ptica sto kukaa o toj tvojoj zrelosti kako je propagiras, posto mi spominjes mamu i tatu, u prvom postu direktno a sad opet ali indirektno, pa onda o kritici mog pisanja i crtanja, zreo si ti brale moj za neku specijalnu ustanovu kakva jos nije izmisljena jer takih kao sto si ti nema mnogo, eto ti jos jedan razlog da se ponosis i velicas, prosto si jedinstven u ignoranciji a iz tih uvreda sto pises, pa na kraju perfidno napises "bez uvrede" mogu svi da vide ko si i sta si, dzaba sto si to pisanije oficijelno uoblicio, sustina je jasna, kad upakujes govno u ukrasni papir ono i dalje ostaje ono sto jeste u svojoj sustinito malo pameti sto imas bilo bi bolje da koristis da radis dobro a ne lose
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dyna ;

Sipi i ako jeste pogresio u pretpostavci , i dalje stoji stvar da si ti previse silovno reagovao ;

dovoljno bi bilo da si rekao da je njegova pretpostavka pogresna i na tome bi se zavrsilo ;

u sukob sa Machinorijem ne ulazim - sto pomenuh njega - je u smislu da te ja uopste ne znam , za razliku od Machinorija kome si poznat .

dakle - niti te znam , niti je meni Machinori nesto napisao ;

pristup ti je previse silovan .....

ako ces prihvatiti moje izvinjenje za celu epizodu , a kasnijim normalnim ucestvovanjem u radu foruma i demantovati ( u tom slucaju ) pogresne pretpostavke - meni ce biti drago da te odbanujem od hiljadugodisnjeg bana .

niko ovde kod nas ne treba da isteruje pravdu na takav nacin - postoje nacini koji su daleko manje invazivne prirode

prijava moderatorskom/admionistratorskom timu - u kojem kazes da se ne slazes sa necim i nekim ;

ali onda ostavis i vremena tom istom timu da reaguje , bez dolivanja ulja na vatru

podneo si 6 prijava , u vremeniu od 23.20 do 02.51 , ali nisi ostavio vremena Timu da odgovori na iste , nego si jurisao protiv vetrenjaca , i recnikom i nastupom samo pogorsao stvar .

dakle - znas nacin da me kontaktiras , pa mozemo da se dogovorimo da se skine ban i da dalje ide kako bi trebalo da ide ........

ja sam jos uvek mlad i naivan i zelim da verujem da je ovo bio samo nesporazum :sarcastic_hand:

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dyna odbanovan , posle krace privatne rasprave ;

u nadi da nece planuti kad mu vreme nije - podesecam ga da postoje "Ignore" , "prijavi" dugme , kao i strpljenje ;

sto bi rekli u kult seriji - "pravda ce pobediti! " ......... pa ako je pravda na nasoj strani ....... :sarcastic_hand:

ZM

preuzimanje onog para Tang Band , kao privatnog poklona , obavicemo prvom prilikom :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...