Jump to content

jeftini Tang Band W3-823 VS MA Alpair 6


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

Ja sam jedno skontao: Neke stvari se ne moraju meriti, tj, uprkos losijim rezultatima merenja, bitno je da se uziva! Ali eto, neko bi da vidi merenja pre neg sto proba... :buehehe:

Dobro dobro, ce merimo... :)

to je tacno, al da dopunim: neke stvari se ne mogu (iz)meriti... a tacno je i to da ovi TB umeju nesto sto ni RAAL ne mogu, al to ne vredi da baljezgam, ozvalaveo sam vec, a niko mi ne veruje, sto je zanimljivo- niko na svetu mi ne veruje :heh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 234
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

e jedan je izgleda imao feler pa je u medjuvremenu od silnog merenja geknuo, jao sad reklamacije njakanja aaaaaaaaaaaaaaaaa :wacko::eek::crazy::laugh1tooht::Dizzy::bad_boys_20: :muha:tako da zaboravite one grafikone to su od gekona, ovaj ispravan se meri jos bolje tj savrseno :buehehe: iako nije fora uopste u grafikonu... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo do sad sam se zezao... onaj je stvarno bio neispravan.Ovaj komad koji je ispravan, je fantastičan.... nema onaj problem na 1600 Hz, bass je normalan, distorzija je i dalje odlična, sve od 100tinak herca pa naviše je super.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo do sad sam se zezao... onaj je stvarno bio neispravan.Ovaj komad koji je ispravan, je fantastičan.... nema onaj problem na 1600 Hz, bass je normalan, distorzija je i dalje odlična, sve od 100tinak herca pa naviše je super.

Kojo bre , kad imaš dva zvučnjaka onda ih meriš oba .....što šta se može naučiti i videti
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Rade

Pa i merio sam oba, samo jedan sa zakašnjenjem :P

@Gaggia

Postavljena slika

Nearfield merenje opet. Ono oko 10 kHz je breakup membrane, ali nije strašan, ne bih se brinuo oko toga ako se ide fullrage. Za čistunce baš bi trebao super tweeter.

Onaj dip na 3200 Hz naravno nestaje čim se odmakne mikrofon na normalnu razdaljinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kojo bre , ti bi mogao da se zaposliš u TB , mislim kako lepo radiš snimke ima 100% da im povećaš prodaju ...Ajde stavi mikrofon ili zvučnik na jedno 2 metra , pa SPA sa PINK NOISE .....da pogledam .....pustiš signal par sekundi ...desetak

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel zna neko kakva je ovo nebuloza, zasto u Italiji ovi TB kostaju ovolkohttp://www.audioselection.it/product.php~idx~~~697~~TANG+BAND+W3_1797S~.htmla u njemackoj ovolkohttp://oaudio.de/Loudspeaker-chassis/Tang-Band/High-end-Wide-range/Tang-Band-W3-1797::672.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...