Jump to content

High Resolution Technologies


crni.

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ohohooo, neko izmislio uredjaj koji pravi pitu od govanca a da se to ne oseti :sarcastic_hand: Teorijski, ovaj gadget verovatno radi interpolaciju signala. Ako te bas interesuje, postoji teorema koja kaze da se svaka neprekidna funkcija moze interpolisati polinomima do bilo koje zeljene tacnosti, tako da to zvuci vrlo primamljivo. Ono sto jebe stvar je jedna "sitnica" - muzicki signal u ogromnom broju slucajeva nije prestavljen neprekidnom funkcijom. U prevodu, to ce donekle da radi posao, ali samo donekle.U prevodu, jos jedan primer kako se naivcinama uzmaju pare.Cenu ne znam, ali siguran sam da je jedan hard od vagon gigabajta na koji izripujes diskove bez kompresije sigurno i jeftinije i bolje resenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Streamer II -150E, Streamer II+ -350E, i Pro verzija sa balansiranim izlazima oko 500E, oni najvise hvale to sto koriste USB napajanje , a nekako je kompletno ocisceno od stetnog uticaja kompa.... A fala Bogu da su diskovi postali ogromni - J...es kompresiju,... samo opet ti ostaje potreba za DACom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa ja stvarno ne znam, za 500e se moze kupiti (ili napraviti) jako dobar dac sa gomilom in/outaovaj cak nema ni sopstveno napajanjeili je stavrno teska sarena laza ili je neki genije nesto ozbiljno napraviosvakako cu, cim nadjem slobodnog vremena, otici do distributera da vidim i cujem to cudo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravu si, Crni, pise i ovde, nisam pazljivo citao , (za dac), Pise i o napajanju da pro ima i IEC uticnicu ( koju ja ,ruku na srce, ne vidim)...http://www.6moons.com/audioreviews/hrt2/pro.html Interesantnije mi je da nam electronicari kazu dal pije vodu ova nihova prica o kompletnoj izolaciji od "zagadjenog" napajanja sa compa, nesto u vezi mase...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravu si, Crni, pise i ovde, nisam pazljivo citao , (za dac), Pise i o napajanju da pro ima i IEC uticnicu ( koju ja ,ruku na srce, ne vidim)...http://www.6moons.com/audioreviews/hrt2/pro.html Interesantnije mi je da nam electronicari kazu dal pije vodu ova nihova prica o kompletnoj izolaciji od "zagadjenog" napajanja sa compa, nesto u vezi mase...

meni je najzanimljivije u celom ovom testu da vidim da je srajan udomio dayensove zvucnike :good2: inace, iako verujem da ova pro verzija dobro svira, mislim da je 500e ili $, svejedno, previse parad-09 isto kosta, a sigurno nije losiji...mozda je i bolji
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...