Jump to content

P: Pioneer Subwoofer S-W110


pile

Preporučeni Komentari

Nastavljamo garažnu (ras)prodaju. Ide Nova Godina, žurke, pa ako nekom treba.U originalnoj kutiji, stiropori itd. Jako je malo radio (kod mene ni malo), al to malo što je radio, neko mu je...pa produvao zvučnik :)Originalni bas je zamenjen žutim SAL kevlarskim.Slike su na neta, više orijentacije radi. Cena 3000din.post-21-0-03462800-1291627442_thumb.jpgpost-21-0-84459300-1291627472_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nastavljamo garažnu (ras)prodaju. Ide Nova Godina, žurke, pa ako nekom treba.U originalnoj kutiji, stiropori itd. Jako je malo radio (kod mene ni malo), al to malo što je radio, neko mu je...pa produvao zvučnik :)Originalni bas je zamenjen žutim SAL kevlarskim.Slike su na neta, više orijentacije radi. Cena 3000din.post-21-0-03462800-1291627442_thumb.jpgpost-21-0-84459300-1291627472_thumb.jpg

Imas li nesto podataka da ne guglam...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imas li nesto podataka da ne guglam...?

Zna čika Google sve :)

Product MPN

MPN SW110

Key Features

Speakers Function Subwoofer

Peak Power Handling 110 Watt

Connectivity Cable

Magnetic Shielding Magnetically Shielded

Technical Features

Frequency Reponse 30 Hz - 200 kHz

Components

Woofer Size 8.66"

Design

Outdoor/Indoor Indoor

Mounting Floorstanding

Terminal Binding Post

Cabinet Finish Wooden

Dimensions

Weight 14.18 kg

Height 48 cm

Width 25 cm

Depth 47.5 cm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od kontrola ima:Regulaciju jačine,Regulaciju rezne frekvencije (aktivnog filtera)Okretanje faze za 180"Imam i originalni (neispravan) woofer, tako da ako neko ima dobrog majstora za premotavanje, eto veselja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zna čika Google sve :)

Product MPN

MPN SW110

Key Features

Speakers Function Subwoofer

Peak Power Handling 110 Watt

Connectivity Cable

Magnetic Shielding Magnetically Shielded

Technical Features

Frequency Reponse 30 Hz - 200 kHz

Components

Woofer Size 8.66"

Design

Outdoor/Indoor Indoor

Mounting Floorstanding

Terminal Binding Post

Cabinet Finish Wooden

Dimensions

Weight 14.18 kg

Height 48 cm

Width 25 cm

Depth 47.5 cm

Kako izvuce sa 8 inacha 30 heraca??? Majku im njinu, a i 200kHz za sub je malo preterano???

Inace sam zainteresovan za kupnju istoga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako uspem da sakupim novaca, posle kupovine zvucnika,mixete,pravljenje pojacala mozda i napravimo neku saradnju ali mislim da teskoa kako to zvuci inace? jel lepo tuce :Viannen_loungelizard:

e super si maliso!!!! :buehehe: tuce bre, jasta nego tuce i tepih je uvek cist koliko bije :crazy:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

jesmo jos uvek na prodaju?cale je uzo za sebe yamahu od 50W sub aktivni pa sam ga maznuo na testiranje kod see i pitam se kako sam ziveo bez njega do sad :dubbio: kad smo kod W kolko ovo ima?

Nismo na prodaju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro nisam bas najbolji izraz upotrebio nema sta moja greskanego aj mi posalji broj mobilnog na pm da se dogovorimo oko preuzimanja/slanja posto sam shvatio da je sub odlicna stvar :respect: onda cu da uzmem i 2000 din. cena je trenutno jel da? i jel siva ili crna verzija?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...