Jump to content

KABLOVI


VukJov

Preporučeni Komentari

Aman ljudi, rasplakaćete me...temu sam pokrenuo tamo zato što sam pretpostavio da će se neko upecati, nisam ni sanjao da će to biti kapitalac...izmedju nas teza o imbecilnosti usmerenih kablova nije originalno moja već Saletova, ja sam je samo vešto poturio filozofima...iskreno mi je žao što se nisam suzdržao i pustio da se lupeta još par dana ali ni ovako nije loše..

Da znas samo da si mi` pokvario` posao oko prodaje onih 1,5Km ` usmerenih `kablova :D Willy (nikako i Studer) :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel' to nesto kao:"ne pada sneg da pokrije breg nego da svaka zverka pokaze svoj trag" ?Pa dobro, nije ni to najgori motiv za ucesce na forumu - nek se vidi ko je ko i sta je sta - truba je samo to sto te cesto ponese mracna strana Sile pa gubis kredibilitet zbog jeftinih poena...

Nemam ja više motiva za učešće na forumu, edukativnu ulogu odavno je izgubio, kao reklamni pano nije mi zanimljiv..Na ovom opet nemam šta pametno da kažem, mada možda...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Banat - ti to kao onaj strucnjak sa "Goldmund - najbolji amp na svetu" sa Big DiyA - sto "jeftino " prodaje kablove koje Goldmund valja terminisane po koju kilu eura a ono RG kablovi - ne i po-srebreni ....... :Viannen_loungelizard:sto njegovi saveti za pravljenje tog istog ampa navode ljude na pozar u kuci - sasvim druga prica ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Banat - ti to kao onaj strucnjak sa "Goldmund - najbolji amp na svetu" sa Big DiyA - sto "jeftino " prodaje kablove koje Goldmund valja terminisane po koju kilu eura a ono RG kablovi - ne i po-srebreni ....... :Viannen_loungelizard:sto njegovi saveti za pravljenje tog istog ampa navode ljude na pozar u kuci - sasvim druga prica ........

Mozda Lik prvo pravilno `usmerava` te RG koax-e - nije to bas lako , zilavi su to kablovi, oznoji se covek od `usmeravanja` , red je i da naplati `posteno` svoju muku :D To sto njegovi `saveti` za pravljenje tog Amp-a, sto ljudima zapali Kucu jeste ipak mozda deo ` viseg ` Final Hi -Fi Life Expirience ` koncepta`,(da se zapamti dobro taj Zvuk i Amp Zauvek ) :P Poz :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... Na ovom opet nemam šta pametno da kažem, mada možda...

Imao bi sigurno nakon nekog vremena - da zelis da naucis nesto o tome sto te ne interesuje.Ako si mogao da polozis anatomiju, fiziiologiju i dr. ne verujem da ne bi bio u stanju i s primenjenom fizikom da izadjes na kraj.A na kraju, ovde ima puno ljudi koji takodje nisu u materiji a opet se lepo provode - jedini preduslov je ne pokleknuti bash svaki put pred iskusenjem da se predje na mracnu stranu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A na kraju, ovde ima puno ljudi koji takodje nisu u materiji a opet se lepo provode

Ali ih Žika i ja nekako duramo! :buehehe:Mogao sam i nekog drugog staviti pokraj sebe za primjer, ali je primjerenije zezati se sa moderatorom :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a dobro - necemo biti zlobnio bivsima sve najlepse ......

Nisam htjeo da zvuči zlobno!Meni je malo išao na jetru ispočetka, ali kasnije sam se navikao i shvačao sam ga kroz šalu. Ne ulazeći u to kakav je tko imao ili ima odnos sa čovjekom kojem je narav instalirana po "službenoj dužnosti" smatram da ima neobičan smisao za humor. Na kraju krajeva, tko se to od nas sviđa baš svima u baš svakoj situaciji?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Temu su mogli samo da obrisu jer bi u suprotnom ostao trag o onoj blamazi clana administratorskog tima. Nadam se samo da doticni clan ne ucestvuje u uredjivanju casopisa - to bi bilo ultimativno neprofesionalno.

Ko zna sta tog namucenog Vuleta u zivotu muci pa ima potrebu da "varnici" po forumima. Nije to za zajebanciju, a ban definitivno nije resenje - takvima treba pomoci a ne sklanjati ih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Temu su mogli samo da obrisu jer bi u suprotnom ostao trag o onoj blamazi clana administratorskog tima. Nadam se samo da doticni clan ne ucestvuje u uredjivanju casopisa - to bi bilo ultimativno neprofesionalno.

Dotični član naravno učestvujeu uredjivanju časopisa, važi za najstručnijeg tamo po pitanju elektronike...nadam se da sada počinješ da kapiraš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko zna sta tog namucenog Vuleta u zivotu muci pa ima potrebu da "varnici" po forumima. Nije to za zajebanciju, a ban definitivno nije resenje - takvima treba pomoci a ne sklanjati ih.

Evo ga još jedan vikend-psiholog...gde bi nam bio kraj kada bi svako bar pokušao da piše samo ono u šta se iole razume...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:serbvidkakisicl0:ajd' da vidimo sta ce ovde da bude trigger .......... :Viannen_loungelizard:samo malo pazljivije citaj postove drugih , da ne bi opet zamenjivao teze ....... kao u proslom navratu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obzirom kakvi i sa kim sve su se razgovori vodili čudno bi bilo da nisam..

Vule ovakav TIP odgovora je tipican recimo za neku zenu koja zaslepljena sopstvenom sujetom sikce na muza, takodje se nazire i nezrelost jer iz mog iskustva prepucavanje nije odlika koliko-toliko odraslih ljudi. Inace vredjanje i nekulturno ponasanje zahtevaju minimalni intelektualni angazman, sto ce reci da ces za neki smisleniji , konstruktivniji post morati vese da se potrudis.u svakom slucaju :welcome02:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obzirom kakvi i sa kim sve su se razgovori vodili čudno bi bilo da nisam..

Vule, vidi ovako, sa mnom nisi nikada usao u raspravu, sto se mene tice ti si ok lik.Opet, razgovore na forumu nije uputno shvatati previse licno. Citiracu ti jednog forumasa sa fifija (ko li ono bese :scratch_head: )* koji je rekao da tamo vecinu cine neozbiljni ljudi bez smisla za humor. Ja se umnogome slazem sa tom izjavom. Nadalje, moje skromno misljenje je da su ovde ozbiljni ljudi ali sa smislom za humor. Mozda sam u pravu, mozda nisam, ali se trudim da se uklopim u takvu sredinu.*inace, ovo je izjavio Vule...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vule, vidi ovako, sa mnom nisi nikada usao u raspravu, sto se mene tice ti si ok lik.

Opet, razgovore na forumu nije uputno shvatati previse licno. ..................

Ovo boldovano mi malo smeta u celoj priči. Kako možeš da ne shvatiš lično ako neko kaže TEBI nešto što te vređa ? Izvučeš se iz vatre misleći da on to ne psuje mater tebi nego tvom avataru ???

Iza svakog avatara stoji neka osoba. Takva kakva jeste ne može se umnogome razlikovati od onoga što jeste svaki dan sa svima ostalima (sem ako nije podvojena ličnost). Kada neko kaže "on je na forumu opasan ali je u stvarnom životu kao mačkica" to samo znači da ga taj ne poznaje dovoljno dobro. Ljudima je mnogo lakše da pokažu svoje pravo lice u virtuelnom svetu nego oči u oči. Neko zato što se plaši posledica, neko zato što mu okruženje ne dozvoljava ali je skoro uvek tako. Izuzeci su oni koji se jednako ponašaju i lice u lice i na forumu. Takvi su jaaako retki.

Ja Vuleta uglavnom kapiram kao lika koji se zajebava do koske. Bog zna da sam ga i ja par puta pogrešno shvatio (dok ga još nisam virtuelno "poznavao"). Sad već gledam svaki njegov komentar kroz drugačiju prizmu.

Što se tiče opaski za kulturu odnosno nekulturu... Time svako od nas određuje odnos ostalih forumaša prema sebi samom dok god se to ne kosi sa pravilima foruma kada član bude banovan. Dakle ovde zaista jeste -kako se ponašaš, tako će ti biti- .

On je na HiFi forumima otvorio temu o usmerenim kablovima. Ja sam otvorio pre godinu dana o vodokotlićima. I jedan i drugi smo hteli da upecamo odnosno isprozivamo pacere... Doduše ja sam se orijentisao na gomilu ovih vidikakvakola/kakavsatimam ekipu kompleksaša... Naravno, ogromna većina se pridružila opštoj zezanciji... I jedna i druga tema su bile totalno kul i poučne, ako smem reći :D

Ono što je najsmešnije u celoj priči je da su mi stizale PP od nekih članova koji i pored sve zezancije nisu skapirali da je zezanje, već su stvarno mislili da je tema otvorena zbog vodokotlića. Ljudi za koje sam bez sumnje mislio da su razboriti pre toga...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...